Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

du yu spik ingiliş vel?

Makaryos

Öne çıkan mesajlar

zavvi said:

Thank you for getting in touch about your delivery charge.

I can now advise that if no charge is showing when you place the order no further charges can be added as once an order has been placed we are unable to amend it in any way.

In regards to the items that are not currently in stock, we are unable to have items on our website that are not currently in stock however I know that these are popular items and our buyers will be looking for a supplier to get these items back as soon as possible.

şimdi adamlara fifa 14 ve gta V ile ilgili ön sipariş için mesaj atmıştım. kargo parası istenmiyor diye adam geri dönmüş ama tam anlayamadım. biri çevirirse sevinirim.

bu arada eğer ekstra bir ücret almayacaklarsa, fifa 14 ve gta V (xbox için) tracked delivery ile sadece 120 liraya geliyor ki bu muhteşem. ya da adamları uyandırmış oldum. asdf

ayrıca forza horizon ve dragons dogma dark arisen'i sormuştum stoklara gelir mi diye ona da cvp yazmışlar.
Sosyal ağlarda paylaş

saolun. valla süper şimdi red dead + DD Dark Arisen (gelmiş) + gta V + fifa 14 koydum sepete int tracked seçili £0.00 delivery yazıyor. çok iyi oldu bu.

şu yazıyor hatta;

said:
International Tracked - Track your order during delivery, orders over 2kg in weight will automatically select tracked delivery. If you have selected multiple items below 2kg and wish to select standard delivery please order separately. - £0.00
Sosyal ağlarda paylaş

Buyur panpa

Teslim ücret hakkında temasa geçmek için teşekkür ederiz.

Ben şimdi sipariş hiçbir ücret gösteriyor ise başka masraf bir emir biz herhangi bir şekilde değiştirilmesi mümkün değildir yerleştirilmiş sonra olarak eklenebilir tavsiyelerde bulunabilir.

Stokta yok olan öğeleri ile ilgili olarak, biz ancak geri bu öğeleri almak için bir tedarikçi arıyor olacak bu popüler öğeleri ve alıcı olduğunu biliyorum stokta yok olan sitemizde ürün yok edemiyoruz en kısa zamanda.

Sosyal ağlarda paylaş

BlaCK said:

valla fifa 14, gta v ile aynı sepete koydum delivery 0 yazdı. ödemeyi yaptım. int tracked ile yarın yola cıkacak inşallah oyun. Red Dead GOTY 10 pounda geldi DD Dark arisen 13 pound.

aha

bi düzgün resim yükleyemedim ya...

yalnız gelen mailde şöyle bir ibare var.

said:
To make sure you get your items as soon as possible, we post and charge separately for each item. Please note, for Credit Card and PayPal orders, that payment is not taken until point of dispatch.

belki o zaman kargo koyabilirler dicem ama bu sefer de alırken yazmaları gerekirdi kargo ücretini.
Sosyal ağlarda paylaş

BlaCk said:

Hayır baktım şimdi olay şu, fifa 14'ü ve gta V'i sepete ekleyince kargo ücretini 0 yapıyo. Ama red dead redemption 13 pound hala. yani sadece kargo ücreti ödemiyor olmuşsun bu durumda red dead goty 40 liraya gelmiş sana. Ben de diyorum nası oldu

hayır 11.21'e geldi... yine indirmişler kafalarına göre. asf

Sosyal ağlarda paylaş

said:
To make sure you get your items as soon as possible, we post and charge separately for each item. Please note, for Credit Card and PayPal orders, that payment is not taken until point of dispatch.

şu tek tek postalıyor ve ödemesini alıyorz demek değil mi?

ayrıca red dead'in karşısında Awaiting Despatch yazıyor gta v'te ise Awaiting Stock Pick... geç gelse de sorun değil arala falan para kaptırmadım ya en büyük karım o.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...