Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni başlamak

stinger

Öne çıkan mesajlar

stinger said:

Öncelikle starter editiondan deneme olarak başlamayı düşünüyoruz. Hangi server ı tavsiye edersiniz , birde pve serverında sadece arenadamı pvp yapılıyor.

serverınızı horde alliance oranına göre seçin derim. Bazı serverlarda (bkz frostmane) %80 alliance %20 horde vs. gibi oluyor. Şu an server durumlarını bilmiyorum ama elbet vardır bi yerlerde en dengeli server neresi diye avrupada.

PVE serverında, battlegroundlarda, arenalarda pvp yapılıyor . Yani herhangi bir world pvp mevcut değil contested zonelarda. Quest yaparken random pvpye denk gelmiim, kimse beni ganklemesin pvp ayrı, pve ayrıdır diyorsan PVE serverını seçin.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben her ek pakette bir karakter kasarım ve 1 ay olmadan satarım bu pandaria da da yaptım aynını. Ama bir ara 5€ a düşürmüşlerdi o ara 1 tane aldıydım acc. Şimdi o duruyor hiç açasım bile gelmiyor abi o kadar sıkmış ki. Bir de arkadaşım yok ki. Arkadaş olsa belki kasılır.
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:

serverınızı horde alliance oranına göre seçin derim. Bazı serverlarda (bkz frostmane) %80 alliance %20 horde vs. gibi oluyor. Şu an server durumlarını bilmiyorum ama elbet vardır bi yerlerde en dengeli server neresi diye avrupada.

PVE serverında, battlegroundlarda, arenalarda pvp yapılıyor . Yani herhangi bir world pvp mevcut değil contested zonelarda. Quest yaparken random pvpye denk gelmiim, kimse beni ganklemesin pvp ayrı, pve ayrıdır diyorsan PVE serverını seçin.

Frostmane de başladık . Bir sitede Frostmane için yoğunluk %55-%45 gibi bir rakam veriyordu, daldık hemen bizde.
Sosyal ağlarda paylaş

stinger said:

Frostmane de başladık . Bir sitede Frostmane için yoğunluk %55-%45 gibi bir rakam veriyordu, daldık hemen bizde.

nasıl yani? o site bayağı bir eskiymiş
frostmane Ally server'ı. bütün horde şehirleri de boş, chat'te boş. şu an horde bi char levellıyorumm da AH'de item bile yok.

bi de artık world pvp'nin esamesi okunmuyor. Hangi faction olacaksanız aktif olduğu yere gidin. dengeli olmasına takılmayın. Horde'sanız Twisting Nether iyi bir server. Heralde ally için de frostmane iyi bi serverdır.
Sosyal ağlarda paylaş

mardox said:

nasıl yani? o site bayağı bir eskiymiş
frostmane Ally server'ı. bütün horde şehirleri de boş, chat'te boş. şu an horde bi char levellıyorumm da AH'de item bile yok.

bi de artık world pvp'nin esamesi okunmuyor. Hangi faction olacaksanız aktif olduğu yere gidin. dengeli olmasına takılmayın. Horde'sanız Twisting Nether iyi bir server. Heralde ally için de frostmane iyi bi serverdır.

O zaman bir daha dikkatli bakalım .Daha yeni başladık nasılsa, güzel bir pvp server'a geçilebilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Konu kirliligine cok önem verdigim icin sorumu buraya yapim. Barbar druid acmisitm gecen gün. 90'ladim. Üste basa biraz ceki düzen vermek gerek. Feral'e en uygun 2h silahi nerde kasarim? BG mi yoksa dungeon farm mi? Profession olarak da Skinning var. Nerde en hizli leather toplanir? Ayrica tavsiyeniz varsa cok makbule gecer. Surdaki dailyleri yap, bu quest serisini yap gibi. Lakin en ufak bir fikrim yok.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...