Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Counter-Strike: Global Offensive #3

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

0ne said:

bide dün stattrak p250 ve stattrak m4a1 brightstar mı öyle bişey düştü

ne eder onlar?

stattrak m4a1s bright water sanırım 7 dolar civarı
stattrak p250 son kutudan çıkansa 30 dolar civarı, diğerleri de 4 dolar civarı, tabi factory new ve minimal ler, kalite düştükçe fiyatta düşüyor
Sosyal ağlarda paylaş

inventory'inde(in game olarak, steamden bakinca gorunmuyor) bir kagit parcasi var.

ayni collectiondan(alpha,train,italy falan gibi belli gruplarin silahlari)
ayni rarity deki(beyaz,mav,mor,kirmizi)
10 tane silahi karisik(buna da parantez aciyim bari: mac10 ve glock u beraber koyabiliyorsun gibi) esyayi topluyor sana o collectiondan bir ust seviye silah random yaratiyor.

silentfart kullaniyor, bazi tierlerde 2 silah falan oluyor gidip beyazlari 0.03 e alip trade uplamak 1.5 dolar vermekten ucuza geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

stattrekler hangi kutulardan düşüyor,hiç bi kutuda stattrek falan göremedim, bana mı denk gelmedi acaba ?

S-H said:

şu steam marketle ilgili bi sorum var

şimdi bir eşya vs satarken ortalama satış değerini gösteren çizgide gösterilen değer alıcının ödediği değer mi yoksa satıcının eline geçen değer mi ?
Sosyal ağlarda paylaş

7 gün ban vardı, bitti girdim. Karının biri geldi takıma anırıyor resmen, yanımda olsa boğcam o derece. Vote kick açtım, kicklediler kadını. Sonra onun takım arkadaşı benim için vote kick açtı; beni de kicklediler... 8 gün daha ban.

Yok mudur itiraz edebileceğin bir yer? Bulamadım in-game menülerde.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...