Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Counter-Strike: Global Offensive #3

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

Tori said:

Five seven + ssg. 2500 $'a akış, HANİ BUNLAR EKOYDU LAN diye y'den yazdıran combo, nirvananın kendisi.

Five seven tek başına da akar. Bir de gümüş rengi bir versiyonu var sudan ucuza acayip güzel, alın akın direk.

aynen, kami olan mı o. kutudan tek cıkan düzgün şeyim o :(

p90 a sövenler haklı sövüyor çünkü silah aşırı dengesiz. şu oto awp saçmalığı gibi. T den 2 kişi oto awp ile gözü kapalı sıksa kapıdan geçenleri ciddi yaralıyorlar.

abi benim tk lar genelde nova, xm1014 ile filan oluyor sdghs.

mag 7 ile smokelu B tunele rastgele sallamak ise paha biçilmez.

abi aztec de ve mirage da düşman ayırt etmekte zorlanan tek kişi ben miyim? mirage i maplerden cıkarttım sırf bu yüzden.
Sosyal ağlarda paylaş

AtlaraFisildayan said:

abi aztec de ve mirage da düşman ayırt etmekte zorlanan tek kişi ben miyim? mirage i maplerden cıkarttım sırf bu yüzden.

mirage sorun olmuyor da cs:go öncesi en sevdiğim map'lerden biri olan aztec'i 2-3 kez oynayabildim anca hiç bir şekilde göremiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

geçen publicte adamın teki oyuna girdi el başladığı gibi 15 tane t yi aynı anda öldürdü. kıçımı parçalayarak oynadığım 10-12 sene önceki oyunlarda da aynı şey oluyordu. adama voteban atmamız yaklaşık 10 dk sürdü sunucudakiler olarak. bir de nasıl bir şeyse nicki chatte en son bir şey yazanın nickine dönüşüyordu galiba aynı tas aynı hamam hala cs
Sosyal ağlarda paylaş

amacı cursoru düşmanın üzerine getirmek olan bir multiplayer oyunda hile açıp oyun oynamak için gerizekalı olmak gerekiyor herhalde yani normal yaşamında da muhtemelen zekasız,iki kelimeyi bir araya getiremeyen moronlar olduğunu düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...