Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Counter-Strike: Global Offensive #3

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

bişey sorucam,

oyun sonunda bir şeyler düşüyor ya. onlar nasıl düşüyor. bana düştü 2 kez de anlamadım. şimdi anladık, oyunun bitmesi lazım. fakat o haritayı ne kadar süredir oynuyor olmamız gerekiyor ? 40 dakika kapışan adamla maç bitmesine 1 dakika kalmış adam aynı mı şansa sahip. yoksa, belirli bir score mu almamız gerekiyor ? her serverda düşüyor mu mesela. salak salak sürekli map dğeişen serverlar var. tam olarak mantığı nedir ?
Sosyal ağlarda paylaş

Jeeztro said:

bişey sorucam,

oyun sonunda bir şeyler düşüyor ya. onlar nasıl düşüyor. bana düştü 2 kez de anlamadım. şimdi anladık, oyunun bitmesi lazım. fakat o haritayı ne kadar süredir oynuyor olmamız gerekiyor ? 40 dakika kapışan adamla maç bitmesine 1 dakika kalmış adam aynı mı şansa sahip. yoksa, belirli bir score mu almamız gerekiyor ? her serverda düşüyor mu mesela. salak salak sürekli map dğeişen serverlar var. tam olarak mantığı nedir ?

40 tane kill alsan da 1 tane frag yapsan da item düşme şansı aynı.

Maçın 1. dakikası bağlansan da son dakikası bağlansan da aynı şans, tabi competitivede son dakika bağlanamazsın sfdsg.

Vac-secured bütün serverlarda düşüyor. Yani mesela 10 dakikalık deathmatch de oynayabilirsin, yine düşer.

Şansın değiştiği tek şey silahların nadirlikleri. Glock fade mesela işte nadirlerden, needless-to-say bizon bilmemne yaygınlardan falan filan. Xcom almıştım ben o nadirlerden birinin parasıyla yılbaşında düşünce, good times son.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...