Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dolandırıcılarla İşbirliği Yapan Sevgili Gittigidiyor

aente

Öne çıkan mesajlar

Bir kere alışveriş yaptım. Gopro için çanta alacaktım ödemeyi yaptım vs.. Satıcı aradı ve elindeki çantanın deforme olduğunu başka bir ürün ister misin diye sordu ardından ben de pil istedim. Baktım 1 saat sonra tekrar aradı çantayı bulmuştu başka bir yerden ve bana kargoladı. Bence rereörör yapmadan önce düzgün bir dille telefondan veya mümkünse yüz yüze konuşmak işleri çözer.
Sosyal ağlarda paylaş

Pingu said:

araya haftasonu girdi yollayamadım 72 saat içinde dememiş miydin .s.s

yollayamamak başka bi şey "onaylamıyorum" seçeneğini hiç seçmemek başka bi şey abi. onaylamıyorum dediğin zaman duruyor ödeme falan yapılmıyor sen geri gönderene kadar.

edit: durması gerekiyor daha doğrusu. bildiğin kazıklamışlar aente'yi gittigidiyor ve satıcı birleşip sdf
Sosyal ağlarda paylaş

PrudenT said:

Pingu said:

araya haftasonu girdi yollayamadım 72 saat içinde dememiş miydin .s.s

yollayamamak başka bi şey "onaylamıyorum" seçeneğini hiç seçmemek başka bi şey abi. onaylamıyorum dediğin zaman duruyor ödeme falan yapılmıyor sen geri gönderene kadar.

edit: durması gerekiyor daha doğrusu. bildiğin kazıklamışlar aente'yi gittigidiyor ve satıcı birleşip sdf

ya burada biraz fazla üstüne gidildiği için "ya onu da yaptım ama ona rağmen kazık yedim" falan gibi bir şey yazmış olabileceğinden şüpheleniyorum biraz açıkçası :D
çünkü yani bu otomatik bir işlem. orada onaylamıyorum diye işaretlersen para öbür tarafa geçmez yani net. veya onaylamıyorum diye yazınca aynı zamanda kargo no girmen gereklidir mesela, onu girmemiştir zaten henüz yollamadığı için falan.

başka bişi aklıma gelmedi. yani gittigidiyor sonuçta ebay sistemini kullanıyor, otomasyonda hata olma ihtimali düşük sankim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...