Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Uo'yu bıraktım oyun yardımı pls...

Poibra

Öne çıkan mesajlar

Başlıktaki gibi Uo'yu bıraktım herkes görüşlerini belirtirse ona göre Cd alim...
Level alıyoruz bi poka yaramıo :D
Aradağım oyunlar şu tipler gibi olabilir:
Newerwinter Nights,İcefind Dale2...
Bu türde veya Uo'ya benzeyen ama online olmayan (single playerlı,internet gerektirmeyen) oyunları söylerseniz mutlu olurum...
Hepinizin görüşlerini ve oyunlar listesini yazmanızı bekliyorum...
Şimdiden teşekkürler pati halkı!!!
Saygılarımla...[signature][hline]Here our soldiers stand;from all around the world...
Waiting in a line to hear the battle cry...
All are gathered here victory is near;
The sound will fill the hall,bringing power to us all...
Sosyal ağlarda paylaş

fallout herkesin rpg sidir oynamadiysan oyne mutlaka . 1 sene sonunda dayanamadim gene indirdim gene oynuyorum . ha dersenki arada bagimlilikta yapmasin fallout oynama

not : oyne degil oyna [signature][hline]You must be silent in front of my famous presence .

[Bu mesaj huun tarafından 07 Aralık 2004 00:54 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

fallout tactics oyna[signature][hline]-Sticky yapmak isteyeceksiniz! beyazperde.com
-Olağan üstü! Akademi ödüllü Chemical'dan üstün performans! sinema.com
Chemical, 04 Aralık 2004 23:45 tarihinde demiş ki:
sticky bile olabilir bu

Sticky: Desire For Attention Coming Soon to a theatre near you
Sosyal ağlarda paylaş

said:
arcane, 07 Aralık 2004 01:35 tarihinde demiş ki:
fallout tactics oyna

heh daha iki hafta önce yüzüme karşı "fallout tactics ne ki" diyen insan mısın sen? :horace:

bu arada arkadaşlar, elffighter kardeşimizin açtığı 100000. başlığa bir bakınız ve görünüz ne kadar uyumlu bu başlıkla: ;)

http://forum.paticik.com/view.php?id=100000[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

iki hafta önce değil 2 sene önce tactics çıktığında küfür eden insanım, o düşüncelerim de değişmedi.
nwn denmiş icewind denmiş
fallout da denir bunlara karşı ancak tactics daha uygun, rpg dozaju daha yakın.(aha sana ipucu tactics e giden küfürlerimin sebebi hakkında)[signature][hline]I felt a great dısturbance...as ıf a hundred evıl bastards on an oıl derrıck suddenly crıed out ın terror and were suddenly sılenced.Strange.
Sosyal ağlarda paylaş

tactics çıkalı 3,5 yıl oldu bir kere.. her imzayı değiştirince fallout kültürün artacak olsa hübolojistlerin başına geçerdin laf cambazı seni..

fot'ta bir ara patlatayım seni de huzura kavuş.. :horace:[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya arkadaşlar hepinize teşekkür ederim de bu saydığınız oyunların çoğunu bitirdim zaten ;D
Ama Fallout'u hiç denemedim,iyi bari bunu alim...
Biraz daha söyleseniz yokmu daha ortaçağ rpg içerikli oyun?[signature][hline]Here our soldiers stand;from all around the world...
Sosyal ağlarda paylaş

ya Diablo offfff!!!Tamam bitti bu exp.filanda bitti nwn de bitti...
Daha yokmu ya?
Bu oyun şirketleri hiçmi çalışmıo Yarabbim!!!
Topu topu bu kadar mı oyun var?[signature][hline]Here our soldiers stand;from all around the world...
Sosyal ağlarda paylaş

Oynamadıysan Daggerfall ve Morrowind al kesinlikle,
ayrıca şu oyunlara da göz atabilirsin.

Nox
Diablo 1
Ultima 1-2-3-4-5-6-7-8-9
Sacred
Might & Magic 1-2-3-4-5-6-7-8
Lands Of Lore 1-2-3
Sword and Sorcery
Elder Scrolls: Arena, Battlespire

ayrıca şu an adı aklıma gelmiyen bi ton oyun var...[signature][hline]Okuyun okutturun (Paticik FAQ)
http://forum.paticik.com/view.php?id=100154
Sosyal ağlarda paylaş

Bonecrusher saol ya oyunları listeme ekledim...
Aklına gelmeyen o tonla oyunları da yazarsan bi ara sevinirim...
Bu arada bir sorum olcak Ultima önceden singleplay internetsiz oyunken şimdiki tarzına benziyormuydu ve Ultimanın o oyunlarını hiç bi Cd'icide bulamıyorum...
Eski Cd'leri satan özel bir yer biliyormusunuz İstanbul'da?[signature][hline]Here our soldiers stand;from all around the world...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...