Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

fiyat bilgisi yardım

fend

Öne çıkan mesajlar

Herkesin düşüncesine saygı duyarım farklı şeyler diye bilir elime nasıl geçtiğini söyledim ve bu hırsızlık zirvaligindan skldim sakayi tadında bırakmak lazım dye düşünüyorum
Almak isteyen veya konu ile ilgili mantıklı bir şeyler söyleyen mesaj yazsın lütfen
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bisey istemiyorum önce fiyatini bulamamistim yardim amaçlı açtım
Fyati öğrendim bayisinsen daha ucuz bir şekilde koydum zaten satılığa ama bazı kendini bilmezler sacmaliyor.sorun şu ki bbam bunu ucuza almış diye bnde değerinin altında satacak değilim bnden alan bunu ya işletmesinde kullanır yada üstüne bur fyat koyup satar
Sosyal ağlarda paylaş

Öyle mağazaya gidip 'oğluma laptop alayım' diyecek birinin alabileceği bir laptop olduğunu sanmıyorum bunun. Hırsızlık malı olabilir gerçekten (edit: hırsızlık yapmışsın demiyoruz, babana biri çalıp satmış olabilir), ya da tanıdık biri satılmayan bi modeli kitlemiş de olabilir, yoksa öyle Electroworld'de, Saturn'de falan satılacak bi model değil bu. Siemens'ten özel siparişle falan bile geliyor olabilir.

http://www.automation.siemens.com/mcms/industrial-automation-systems-simatic/en/rugged-laptop/field-pg-m4/pages/default.aspx

Kasasının endüstriyel koşullarda kullanılmaya dayanıklı derecede sağlam olmasının yanı sıra -sanırım plc'ler vs ile iletişime geçebilmek için birkaç tane özel portu/arayüzü var.

PROFIBUS DP/MPI interface, as well as SIMATIC Memory Card and Multi Media Card slot
1 x MPI/PROFIBUS
1 x COM 1
S5 online interface, S5 EPROM programmer
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...