Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İngiliz kızlar kolay, Türk kızlarına yalan söylemek gerekiyor!

downwhereiam

Öne çıkan mesajlar

aileye isyan moduna girmis, macera arayan 16 yasindaki kiz kekoyu yanina alip kaciyo iste.

hayati boyunca max 2 hafta gordugu kizin ismini koluna dovme yaptirmis angutun ingiliz kizlari cok kolay demesi de cok acaip. gercekten muthis bi karizmasi falan var ve butun kizlar ona asik oluyolar saniyo heralde
Sosyal ağlarda paylaş

Marty said:

aileye isyan moduna girmis, macera arayan 16 yasindaki kiz kekoyu yanina alip kaciyo iste.

hayati boyunca max 2 hafta gordugu kizin ismini koluna dovme yaptirmis angutun ingiliz kizlari cok kolay demesi de cok acaip. gercekten muthis bi karizmasi falan var ve butun kizlar ona asik oluyolar saniyo heralde

sdasdw her kızın dövmesi yapılcaksa ohoo
Sosyal ağlarda paylaş

Marty said:

abi ahah goturursun tabi niye goturmeyesin. ama sen de ben kotu cocugum, kizlar da kotu cocuk seviyor. hep benim pesimdeler tribine giriyosan ayni asagilamayi hak ediyosun

ahaha yok ya evlenilecek erkek modunda takılıyorum. kaç kere evlenme teklifi aldım rus ve ingiliz hatunlardan. biriyle birgün evlenecem ama ne zaman bakalım... asdf
Sosyal ağlarda paylaş

Cunku adam imi sey icin mevsimlik goc ediyor. Bir bahsis iki bedava vajina.

Bu ikisi icin yillarca tecrube kazaniyorlar. Normal maas falan olmadigindan adam en zor sartlarda survival i ogreniyor.

Sen ben tirnagi olamayiz. Yillardir bodrumdayim, gumbetten kiz kaldirmisligim yok. Ayip ulan insan bi kere dusurur di mi? Yok ama iste.

Herneyse bu da boyle bir animdir.
Sosyal ağlarda paylaş

inyormaynd said:

Gavur kızlarında hata var. Bunlara nasıl veriyorlar aklım almıyor. Biz gidince abaza yerine düşüyoruz bunlar ilkokul seviyesi ile kaldırıyor.

3-4 sene önce side deyken otelde 2 tane norveçli vardı.

bir tanesi varya, nası efsane birşey inanamazsın. kol bacak yüz akıyo ulan.

bıyıkları yeni cıkmış garson cocuga veriyordu ısrarla. bilemedim abi, anlayamadım. garson diye aşşağılamıyorum, çocukta bildiğin tip, para filan yok yani. niye veriyor diye anlayamamıştım.

çocukta gelip anlatıyordu, plajda çaktım, şurda caktım burda vurdum.

neyse çok takılmamak lazım, bana vermedi kız kendi kaybetti. o bilir. olaya bu yönden bakıp tınlamamak lazım asdsa.
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

Cunku adam imi sey icin mevsimlik goc ediyor. Bir bahsis iki bedava vajina.

Bu ikisi icin yillarca tecrube kazaniyorlar. Normal maas falan olmadigindan adam en zor sartlarda survival i ogreniyor.

Sen ben tirnagi olamayiz. Yillardir bodrumdayim, gumbetten kiz kaldirmisligim yok. Ayip ulan insan bi kere dusurur di mi? Yok ama iste.

Herneyse bu da boyle bir animdir.

gümbetten kız üzerine düşüyor abi. nasıl gümbetten kız kaldıramadın?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...