Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

dondurulmuş lahmacun

Litminov

Öne çıkan mesajlar

hacı direk fırına atacaksın onu 4-5 dkda da çekicen. Öyle güzel oluyor. Ama feast değilde bimde satılan başka bir markayı denemiştim ben. Dediğin gibi gece yiycek birşey yokken gideri olan birşey arıyorsan gideri oluyor, fırın tavsiye ederim.

edit: 180-200 derece de 3-4 dk yeterli
Sosyal ağlarda paylaş

salakça falan değil ya
lahmacuna yapılıyor mu bilmemde
biberli(çökelek biber ıspanak pattisli)çeşitleri oluyor bunların hatay civarında sürekli böyle bi 50-60 tane buzlukta dururdu benim :<
çok hayat kurtarır bide lezzetini büyükşehir'e göç eden koca götlü mantı açan kadınlar bile tutturamaz öyle efsane bişey onlar ya
http://www.turkiyegezgini.com/content/hatay/fotograflar/imgs/004_Biberli_Ekmek_Hatay_Ne_Nerede_Yenir.jpg

hatta kaytaz böreğinin lahmacun hamuru üstüne yapılmış hali
Sosyal ağlarda paylaş

Fin said:

salakça falan değil ya
lahmacuna yapılıyor mu bilmemde
biberli(çökelek biber ıspanak pattisli)çeşitleri oluyor bunların hatay civarında sürekli böyle bi 50-60 tane buzlukta dururdu benim :<
çok hayat kurtarır bide lezzetini büyükşehir'e göç eden koca götlü mantı açan kadınlar bile tutturamaz öyle efsane bişey onlar ya
http://www.turkiyegezgini.com/content/hatay/fotograflar/imgs/004_Biberli_Ekmek_Hatay_Ne_Nerede_Yenir.jpg

hatta kaytaz böreğinin lahmacun hamuru üstüne yapılmış hali

Bunu orda kahvaltıda yedim, güzel bişey de lahmacunla uzaktan yakından alakası yok bunun. Hayır yani, sipariş etsen 15 dkda taze gelen bişeyin dondurulmuşu bildiğin salakça işte.

Gece 3'te "Lahmeeeeaaaağğğçç!" diye uyanıyosan o senin sorunun tabii sdfsdfg
Sosyal ağlarda paylaş

Şu dondurulmuş yemek kültürü aile ile alakalı ya, küçüklükten beri bizim eve girmez hiçbiri superfresh tarzı ürünler. Kaç sene de yalnız yaşadım, hiç alıp da yapmışlığım yok pizza bile. Değişik geliyor bu tarz beslenenler, sadece ıspanak almıştım bir kez ayıklamaya üşendiğim için tazesini
Sosyal ağlarda paylaş

kthxbye said:

bazı baklagillerin dondurulmuşu şart ama kendin yapıcan. Mesala yazın barbunya ve bezelye alıcaksın en tazesinden ve kalitelisinden ayıklayıp piknik poşetlerine doldurucan atıcan derin dondurucuya. Kışın öyle bir lezzet bulma şansın yok çünkü. Gayette süper oluyor.

Zaten bezelyesinden, nohutuna kadar torba torba buzlukta olur benim. Dondurulmuş gıda satışından bahsediyorum ben. Dardanel, superfresh,feast vs
Sosyal ağlarda paylaş

Osuran_boğa said:

işte onu öyle yapanlar yüzünden bamya sevmeyen bisürü insan var halbusi güzel yapılmış bamya candır.

bu arada akşama içliköfte yicim la ehehe ağzınız sulansın

Aynen onun pişirilmesi çok önemli öyle daglcak kadar pisirirlerse kotu oluyor. Bol ve guzel kavrupmus sogan + yazn guzel bir domatezle yapilmis bamya enfesdir
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...