Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Jedi Academy Duel

arcane

Öne çıkan mesajlar

said:
arcane, 26 September 2003 23:45 tarihinde demiş ki:
hehe yavaş al[hline]Guns don't kill people...We do!
Let the bodies hit the floor!
SBGG!

ehehe bak ben ne demişim?
said:
smerten, 26 September 2003 23:40 tarihinde demiş ki: hesabını bı alamayalım ynaı..[hline]

yaa.. biraz dikkat okumada kerdeşim :)[hline]Duxus
---------
Ben de bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım...
---------
-What are you doing my boy?
-Succeeding you, Father!

Sosyal ağlarda paylaş

• 5 hafta sonra ...
delikanlı jedi ofisteki download kasan kişiyi hisseder, direk bulur
olmuyor Nefr bey, 5000 yıldır padawansınız..

Sam aynı gazla ben de ut 2003 patch herşeyi çekmiştim ama oyunu yüklemeye üşenmiştim hehe[hline]Sam, 25 October 2003 17:01 tarihinde demiş ki:
okE B@b$ 9r4l5IN..
Sosyal ağlarda paylaş

Tüm Paticik ahalisine duyurulur;

Şu üstte görmüş olduğunuz şahıs, arkeyn efendi, saberımı görünce önce yemek memek ayağına 2 saat kaytarmış, sonra da ısrar edince Ally Mc Beal'in arkasına saklanmış ve kaçmıştır.

Arkeyn'e bundan böyle padicik diye hitap edilmesi uygundur, böyle padawana bu yakışır.[hline]Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım ben...
Sosyal ağlarda paylaş

Tüm paticik ahalisine duyrulur,
Beni bu dünyada Nerf'ü 565. kez yenme zevkinden daha fazla mutlu edebilecek tek televizyon dizisi vardır, iddia edildiğinin aksine bu dizi ekmek teknesi dir

Ayrıca bu şahıs gündüz kapışmadan kaçmak için iş arkadaşlarına zorla kazaa açtırtmıştır, sonra ping i bahane edip oyundan kaçmıştır

Ortamda bi padicik varsa kendisidir, kendisi benle oynarken asla tab tuşuna basmaz.. :D[hline]Sam, 25 October 2003 17:01 tarihinde demiş ki:
okE B@b$ 9r4l5IN..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Natural_Jedi, 27 October 2003 22:20 tarihinde demiş ki:
yane dial up olmasa gelicem dağıtacam göreceksiniz olay budur diceksiniz.şimdi işin yoksa git kablo falan al oyunu tozlu rafların arasında çıkart yükle,bağlan dağıt ortalığı işte bunlar kolay işler aşın artık bunları :)[hline]sapsam sapım

+1

Bana denk Jedi veya Sith bulamayinca gomdum saber i.,Sattim x wing imi.Simdi tatoonie de bir arazim var. Desert Rose yetistiriyorum,,, Bu ciceklerde hem cok pahali hemde cok zahmetli be canim,2 dakka duele gelemiyolar. Hemen solyolar. o yuzden gelemiyorum, yoksa dagitirim alayinizi :D[hline] Beni taniyan herkeze selamlar.
Kendinize iyi bakin
Hosca kalin
Sosyal ağlarda paylaş

offf :
Bende uninstal ettim yauw..
ama du yeniden yükliyim :]
bi haftadır takılmıyordum
Arci efendi,gece bekliyorum duele ;][hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Only in My Dreams Now...Curse!
Bir 31.10.20 05:58 Tarihli BonePart incisi: o ne uyumadan vurdurman mi lazim
Sosyal ağlarda paylaş

• 9 ay sonra ...
delikanlı adam elinde ışıklı parlak şeyler tutmaz[signature][hline]ben-olm nooblara yazık deelmi,reskill çme lan çolouğa çocuğa,yiyosa gel ban karşı dur!

eragset(eraq)-çekerim lan,dirilmeselrmiş,kim dedi onlara oyunu bilmeden gelsinler buralar noob lara olum,nooblar lame,olm sende lamersin seni kesecem.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...