Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vucutcular buraya

Sequo

Öne çıkan mesajlar

Jaegerjaquez said:

senin verdiğin örnek drop set gibi biraz hani o tarz çalışma biçimleriyle de şaşırta bilirsin vücüdü arada süper set, drop set yaparak

Anladım drop seti 30 kg omuz ile baslayip 0 kg ye dusuyorum toplamda 1 serte 40 tekrar yapiyorum. Fitness bitmeden once mutlaka tum hareketleri super set yapiyorum hatta aletten diğer alete koşarak falan geçiyorum zaman kaybı olmasın diye :)
Sosyal ağlarda paylaş

Jaegerjaquez said:

öyle yada böyle bi şekilde olur abi zaten ugrastıktan sonra istediğin vucut ama şöyle bi sıkıntı var ben daha hedefine ulaşan görmedim hedefler hep büyüyo :D ama en azından her gün bi önceki günden iyi oluyosun :P

Aynen kardeşim benim ben buyuk korkum şuan yemek nasıl yani şöyle şimdi bu beslenmeme göre atıyorum 78 kiloya düşecem ama ben 85 de kalmak istiyorum. Ama durduramam diye korkuyorum şuanda en büyük korkum eski kiloma dönmek geçen 1 dilim baklava yedirdiler ısrarla yemin ederim 2 gün kendime söylendim.

Hastalık gibi oldu
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

Arkadaslar bir arkadaşım var steroidde kullandı ama 4 ayda 114 kg den 82 ye dustu 6packde yapti cogiyi vucudu oldu.

Adam aynen sunu yapti nen korktum ama

Sabah kalktiğinda sauna eşofmani ile 6 derece rampa 30 dk 6 km/h hızda yarım saat yuruyus.

Daha sonra kahvaltida mikser icine 7 yumurta beyazi, yulaf, toz aminoasit, light sut karistirip iciyor.

Oglen 12 de 250 gr bonfile, saat 2 de 250 gr bonfile, saat 4 de 250 gr bonfile saat 5 de spor 7 de spor salonundan cikiş

1 olcek protein tozu. 7.30 da 250 gr bonfile.

Her allahın gunu bunu yaptı ve suan 82 kg hayvan gibide vucudu var.

Dayanılırmı buna ya birde her pazar steroid birde yag yakıcı bir iğne varmış onu vuruldu.

Subatta basladi temmuzda resmi i paylaşsam inanılmaz yani

abi benim çok yakın bir arkadaşım da 3 4 ay gib i bir sürede feci vücut yaptı ama iğne + hapla

en son bana "günde 8 hap 2 iğne yapsan 2 ayda süper olursun" demişti de yuh dedim o ne yükleme öyle

bir de o hap nasıl bir takviye ise testesteron düşürüyormuş

dedim kalsın.

şimdi yediğime dikkat edip gün aşırı spora gidiyorum ama senden uzun sürecek benim tabii.

kolay gelsin sana da
Sosyal ağlarda paylaş

düş 78e ne olacak o boya 78 85'ten daha iyi olur bence :P

öncelikle korse göbek falan eritmez. mekik de eritmez. mekik karın kasını güçlendirmek için yapılan bir şey.

izole yağ yakmak diye bir şey yok. o olay komple yalan. göbek çalışınca göbeğin, baldır çalışınca baldırın erimiyor yani. ona vücudun yağ yakarken kendisi karar veriyor. bu yüzden bazı insanlar kilo alınca sırf göbeğine gider, kimisinin sırf yanına kimisinin de tüm vücuduna gider mesela. o senin değiştirebileceğin bi şey değil. sen yağı yak vücut kendisi halleder sdfg
Sosyal ağlarda paylaş

abi allaskina karbi sekeri komple kestim diyorsun, iki saat spor yapmissin o kadar sure, gunde iki saat yuzuyorum diyorsun, bunları yapip da gobegin eriyince mekik ve korseye mi bagliyorsun? kendine haksizlik ediyosun :D yapma gozunu seveyim mekikte yakacagin kalori pek konusmaya degmez yani :)

ayrıca hemşehri dedik öm attık cevap bile vermiyorsun sfdj
Sosyal ağlarda paylaş

PrudenT said:

abi allaskina karbi sekeri komple kestim diyorsun, iki saat spor yapmissin o kadar sure, gunde iki saat yuzuyorum diyorsun, bunları yapip da gobegin eriyince mekik ve korseye mi bagliyorsun? kendine haksizlik ediyosun :D yapma gozunu seveyim mekikte yakacagin kalori pek konusmaya degmez yani :)

ayrıca hemşehri dedik öm attık cevap bile vermiyorsun sfdj

kardesim gormemisimdir tumunu temizkedim omlerin cok fazla oldu diye
Sosyal ağlarda paylaş

forgiver said:

ben mesela hiç bir şey yapmasan da vucud iskelet yapıdan dolayı kaslı duruyor ve üstüne bir şeyler eklemeye müsait
sende de sürekli spor yaparak koruman gerekiyor onda da yapay durur

doğan slx'e body kit kasıyorsun yani sen ehehhe
ezdim ya la

lan yori git ahaha ilk defa yapmiyorum olm lisede acayip spor yaptim ben lisansli santracciydim ahahah ucgen beynim vardi.

saka bi yana 6 sene lisansli voleyball oynadim bayada iyiyimdir hayatimda 1 kere kilo aldim oda evlendikten sonra wow basinda
Sosyal ağlarda paylaş

yllardır bu işin içindeyim.

body building = para

o da sende var.

burdan tavsiye filan alma, adam akıllı hoca+doktor tut.

protein tozu zararlı diyen doktorlardan değil. ( bu ikisini birlikte yapabilen insanlarda mevcut) sağlam vücut yaparsın.

ve not : sakın zengin olduğunu belli etme, 2000 alacaklarsa 10000 takarlar.

illa burdakiler birşey desin diyorsan kabataslak bir beslenme , antrenman yazarık. ama o kadar paranın içinde burdakilerden ya da benden alacağın tavsiyeler 1 sene geriye götürür seni.
Sosyal ağlarda paylaş

Herşey bir yana seqo, 5 kez denemiş faillamış ardından 6. denememde başarmış biri olarak söyleyim sana.

Diet ile süzülmüşün yeterince şimdi arka tarafı terletme zamanı.İstikrarlı ol, vucudunu dinlemeyi öğren bu seni kalıplardan çıkartacak o zaman başaracaksın.

Bir hoca ile beraber supplement al,3 tip olsun.Tek protein tozu alıp noobluk yapma ve son olarak milleti kafana takma yok onu alma bunu alma vs. diye.Alınmayacak ürünler var ama sen onlara çok uzaksın bundan dolayı casein-lcreatine vs.. yelpazen 3ü geçmesin.

Shut up and work out.
Sosyal ağlarda paylaş

Cute said:

Herşey bir yana seqo, 5 kez denemiş faillamış ardından 6. denememde başarmış biri olarak söyleyim sana.

Diet ile süzülmüşün yeterince şimdi arka tarafı terletme zamanı.İstikrarlı ol, vucudunu dinlemeyi öğren bu seni kalıplardan çıkartacak o zaman başaracaksın.

Bir hoca ile beraber supplement al,3 tip olsun.Tek protein tozu alıp noobluk yapma ve son olarak milleti kafana takma yok onu alma bunu alma vs. diye.Alınmayacak ürünler var ama sen onlara çok uzaksın bundan dolayı casein-lcreatine vs.. yelpazen 3ü geçmesin.

Shut up and work out.

Bilgilendirme için saol.

Şuan aldığım yardımcı besinler;

Günde 3 defa CLA tüketiyorum yemeklerden yarım saat önce bol su ile.

Spora gitmeden 30 dk önce L-Carnatine alıyorum sıvı şekilde bir yemek kaşığı.

Spordan sonra protein tozu alıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...