Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sequo - Questline vol3.5

Noyzura

Öne çıkan mesajlar

dasaaa said:

bingildak said:

Noyzura said:

whey protein alsana 3kg bu mübarek zamanlarda ne makbüle geçer.

ayrıca,

Dynamickin ağzından söz çıktığınd bitiyor mu direk herşey. Bence fikrini söylemiş ama bunu söylemesi harfiyen uymamızı gerektirmez.

noyan bak sequo izmirde tatildeymiş, adreslerini öğren, evlerinin kapısının önüne yat. çok tatlı allah bağışlasın bir çocukları da var anladığım kadarıyla, ona şebeklikler yaparsın, kedi boku falan yer eğlendirirsin insanları, onlarda sana kıyamaz akşam yemeğinden artanları kapının önüne koyarlar, güzel güzel karnını doyurursun. paticikte sequo dışında para dağıtan bir kişilik yok. dün Dynamick adamdan rica etti, o bıraktığını söyledi. genel yöneticinin herşeyi banla yapma zorunluluğu yoktur, rica etmiş ama o YAPIN demek oluyor.

of kraldan çok kıralcı.

paranız yerine sizi yiyeyim eminim kedi bokundan daha lezzetlisinizdir asdfg

Sosyal ağlarda paylaş

bence herkes en azından bir tane sequo questi yapmalı durumu anlamak için. Hani herkesin zengin olmak için sürekli birilerinin tüm zamanını ve emeğini sömürdüğü bir dünyada Seqou gibi zevkine, eğlencesine random questler yapan biri gerçekten çok renkli biri.

bu questlerden sonra gerçekten zengin olmayı istedim çünkü parayla alışılmışın dışında çok eğlenebileceğimi farkettim. Bende paticikte questler yapmak istiyorum. Alınma Seqou hani fikiri senden aldım ama çok daha ilginç ve herkesi sürükleyecek questler yapma niyetindeyim ;)
Sosyal ağlarda paylaş

neler neler yaptırtacam böyle zaten kostümcüm falan v.s. off quest itemlar yollatıp öyle yaptırtacam.

Mesela taksimin ortasında shaolin mon kostümüyle danslar.

Boğa heykelinin üzerinde yoga.

Erotik questler falan .. oh oh ;D sadece bu yüzden bile zengin olabilirim ;D
Sosyal ağlarda paylaş

yok ya 5 kişi falan olduk. birde isteyip de yapamayanlar var.

Birde benim questlerimin sosyal sorumluluk yönü de büyük olur ya.

Tinerci gençlere yemek ısmarlayıp hayat hikayesi anlattırmacalar.

Huzur evinde wisdom kovalamalar.

Akıl hastanesinden tuhaf ve anlaşılması güç dialoglar getirmeler.

Hayvan barınaklarında kurtlarla dans v.s..

Spor bölümünde aslanlara da çoşkuyu vericek challangelar falan.

Hem mekan falan tutarım böyle olimpiyat tadında işlere de girişirim. Patiler gelir içer çoşar v.s. ;)
Sosyal ağlarda paylaş

oyun turnuvaları da düzenlerim ya. ama old school böyle quake 2 , unreal , hl opposing force deathmatchları falan.

dota maçları , age of empires hatta paticik uo serverını aktif ederdim. role play üzerine alırdı ama bir pvp areanası olurdu. haftanın şampiyonuna ödül falan. role play kısmında da int gerektiren questlerle ödül falan verirdim.
Sosyal ağlarda paylaş

BabacumMostors said:

tutarsızlık konusunda örnek bir vatandaş kendisi

en basit anlamda mutlak tutarlılık bence insanın kendisini gereksiz yere kasmasından ve kendi olmaktan vazgeçmesinden başka birşey değil. milyarlarca insan ve anlayış var. hepsine göre tutarlı olmak için gerçekten çok kasman lazım. ne gerek var ? hiç eğlenceli değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...