Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

before - after foto #2

AthleT

Öne çıkan mesajlar

helal lan inc güzel çıkmış sırt daha güzel pozla daha iyi durur aslında ben de poz özürlüyüm ordan biliyom sfds
bu arada elmada jinekomasti falan yok gördüğüm kadarıyla resimlerden abartılcak bişi yok gayet fit bi kardeşimiz olmuşun :D
o sivilcelerde hiç bişi bulk dönemi bende 10 kt daha fazla ve daha büyük çıkıyo karaciğer değerlerim normal hep her sporcu gibi üre ve creatinine gibi protein yıkım ürünleri yüksek çıkıyor bol suyla dengeliyosun
Sosyal ağlarda paylaş

Drall said:

Elma neredeyse her mesajında kızlar yazıyorsun, hanımların ilgisi yazıyorsun, ama fotoğraf gülümsemen hiç hanımlara ya da kızlara gibi değil.

Ya da ben spor yapmadığımdan kıskanıyorum, bilmiyorum

kiza attigim bakislari size de mi atiym o tarz mi istiyosunuz anlamadim ki ehe

Ben burda siz panpalarim icin ozel foto cekiyorum. Size ayri hanimlara ayri fotolar atiyorum ehe, kendinizi ozel hissedebilirsiniz hadi iyisiniz yine
Sosyal ağlarda paylaş

Jaegerjaquez said:

bu arada elmada jinekomasti falan yok gördüğüm kadarıyla resimlerden abartılcak bişi yok gayet fit bi kardeşimiz olmuşun :D

sagol bro.

fitness mitness biseyle ugrasiyoruz biz de kendi capimizda hehe
Bi ara diyeti ciddi yapip farki gorcem insallah. Simdi keyif aldigim kadar temiz yiyorum, yuzmeyi bol tutuyorum yine sekle giriyo gibi aynada belli oluyo. Tartidaki rakam ayni kalsin, muscle mass koyim kalan inatci fatleri burn edim bitti gitti
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...