Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

en iyi nu metal grubu

reinforcement

Öne çıkan mesajlar

VAla tam olarak karar veremiyorum, metalin her türü için diyosan nu metal , melodi metal cart metal curt metal falan için sevdiklerimi sayıyım;
Iron Maiden
Blind Guardian
Nightwish
Rhapsody
Iced Earth dahada dusunsem bulcam ama simdilik bu kadarı aklıma geliyo :)[signature][hline]Kalhiae 25 Ekim 2004 23:41 de demişki:
kız evi ; naz evi..
forum yeri ; gaz yeri. :D

------------Blind Guardian--------------
Sosyal ağlarda paylaş

düşündüm,baba değil.

nüü medıl dinlemesemde sanırım ilk piyasaya çıkan korn die biliorum,onlardır büyük olasılık.
iyi kavramı zaten kişiden kişiye değişen bişey.[signature][hline]Alexi_Septimus, 28 Eylül 2004 19:30 tarihinde demiş ki:
Tanrıya diyalektik materyalizm'i anlatmak lazım
Sosyal ağlarda paylaş

said:
reinforcement, 04 Aralık 2004 19:50 tarihinde demiş ki:
aslında dusunursen sum 41 baba grup

herhald abi

herifler bir sürü adamla birlikte çaldılar

tommy lee , Halford (Judast priest in vokalisti tam emin deelim ama onu hatırlatıo bana) sonracıma Iggy pop ve daa bir süvü ama diğer gruplara baktığımızda ben pek bu aktiviteleri göremedim
Sosyal ağlarda paylaş

3 5 adamın yanında iki sey çaldılar diye baba grup mu olur leyn , hem metal diyoduk en son :D, ama ben saycak olursam bazı grupları söle;
Blink182
Korn
Linkin Park
Slipnot
Rhcp... aslında saymakla bitmiyo ama klıma simdi bunlar geldi. Metaller yukarda yazıyo, simdi sıra ametallerde ehue :D (sanırım duyup duyabilceniz önce iğrenc diyip içinizden ehue diyceniz bomba bi espiriydi :D)[signature][hline]Kalhiae 25 Ekim 2004 23:41 de demişki:
kız evi ; naz evi..

Sosyal ağlarda paylaş

Blink ve Red Hot metal mi? Metal ha ? Ehehe biri punk rock digeri funk rock grubu =) Güzel müzik yaparlar ama severiz kendilerini.

Herkesin metal anlayısı farklı galiba =)[signature][hline]Delanoresse, 08 Kasım 2004 20:08 tarihinde demiş ki:
hmm o zaman gorillere epilasyon yaparsak dunyayi domine edebiliriz

fizban, 08 Kasım 2004 20:52 tarihinde demiş ki:
ideal kız arkadaş ideal gaz gibin bişeydir. Z = 1 dir ideal kız arkadaş için. 1 atm de oda sıcaklığında muhteşem bir insandır o kız arkadaş.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben adamlara metal demedim zati, yukarda derken yukarki posttan bahsediyorum :), ben onalrı sevdiğim grupların bazıları olarak dedim sumun üstüne :) , bu arada blinki tebrik etmek lazım ama adamların canlı performansları bazen çok kötü oluyo acıkcası :D[signature][hline]Kalhiae 25 Ekim 2004 23:41 de demişki:
kız evi ; naz evi..

Sosyal ağlarda paylaş

-blinke metal diyenin muzik bilgisine kufur ediyim
-korn numetal olayını baslatandır
-hem brutal hem death vokal yapabildigi için slipknot en iyisidir benim için adam 1 cumlenin yarısını brutal yarısını death vokalle soyluyo
-en sevdiginiz diil en iyi numetal grubu dendi
-cumartesi saat 11de rockfm i dinleyin pogo var numetal anlayısınız duzelsin blinke numetal dememmeye baslayın(bazı insanşar onlara punk bile demeye utanıyo school punk yapıyolar diye)[signature][hline]-evladım sen daha ona asık degilsin be anlarım onu ben sana asık oldugun zaman solicem ama daha degilsin
-tamam annecim
(semra hanım ve oglu ata gelinim olurmusun?)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Natural_Jedi, 05 Aralık 2004 00:19 tarihinde demiş ki:
said:
December_Flower, 04 Aralık 2004 23:45 tarihinde demiş ki:
ehue blind ve nightwish power ya naaptınız

way bee

prdn?[signature][hline]You´ll never be alone again
You´ll never die again
You´ll never be born again
You´ll forever be, stuck here in eternity...
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada blinke falan metal demedim sum41 iyi diyince bende onlara karsılık olarak yazdım su konuyu bi basından okusanız anlarsınız :D[signature][hline]Kalhiae 25 Ekim 2004 23:41 de demişki:
kız evi ; naz evi..

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...