Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

trafik uyusturucumetre

Goering

Öne çıkan mesajlar

İdrar ve kan sürelerini hepiniz yanlış yazmışsınız, sallamayın lütfn. Şu an telden yazıyorum sonra pc den uzun açıklama yapcam onla ilgili. Ayrıca haberde izlediğimde belli miktar uyuşt listesi vardı. Met gördüm, thc gördüm, kok ve ero gördüm. Video yu bulan birisi koyarsa topic e listeyi inceleyelim. Salvia falan yoktu mesela bonz da görmedim
Sosyal ağlarda paylaş

Voys said:

İdrar ve kan sürelerini hepiniz yanlış yazmışsınız, sallamayın lütfn. Şu an telden yazıyorum sonra pc den uzun açıklama yapcam onla ilgili. Ayrıca haberde izlediğimde belli miktar uyuşt listesi vardı. Met gördüm, thc gördüm, kok ve ero gördüm. Video yu bulan birisi koyarsa topic e listeyi inceleyelim. Salvia falan yoktu mesela bonz da görmedim

thc alıyosa bonz monz da almıyor mudur?
Sosyal ağlarda paylaş

Çinden gelen sentetik thc ( bonzai hammaddesi ) koly kolay yakalanmaz mesela sanmıyorum. İçindeki yasaklı madde hep değişiyor çünkü. Sallıyorum avc13 isimli bi madde var. Yasaklanana kadar o geliyor. Sonra avc14 ya da abc13 yapıyorlar. Bu sefer bi kaç ay boyunca bu geliyor yine yasaklanana kadar. Bonzai die adlandırılan 1000 tane madde vardır öyle diyim
Sosyal ağlarda paylaş

salvia eski amerikan yerlilerinin şamanlarının kullandığı bi bitki. yaprakları üst üste koyup vakumlamalarına göre de derecesi artıyor. 2x 4x 8x 16x 32x gibi. 16x 16 yaprak üst üste vakumlanması demek. kimyasal hiç bişeyi yok ama overdose u çok tehlikeli. şamanlar da bunu hayatları boyunca kullanıp, etkisini kontrol edebildiklerinde tanrıya ulaşıyor ve seviye atlıyorlarmış. köylü gibi bilip bilmeden kullanılınca halı da yüzdürtebiliyor insanı. en zararsız uyuşturucu ama bence. bi daha kullası gelmıyor ınsanın klasjfa
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...