Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ankara Bulusması

Venator

Öne çıkan mesajlar

Lupin farkettiysen mcdonalds sadece bi geyik kimsenin oraya gidecegi yok ama genc patiler anca mcdonaldsa giderseniz izin abaliriz seklinde mesajlar atınca oyle bi geyik dondu. Yoksa ben de dedim mcdonalds gibi bi yere giderse millet gelmem diye. Bosuna germeyelim ortamı bulusacaz iste hadi daılın 4 aralıkta gorusuruz.[signature][hline]Delanoresse, 08 Kasım 2004 20:08 tarihinde demiş ki:
hmm o zaman gorillere epilasyon yaparsak dunyayi domine edebiliriz

fizban, 08 Kasım 2004 20:52 tarihinde demiş ki:
ideal kız arkadaş ideal gaz gibin bişeydir. Z = 1 dir ideal kız arkadaş için. 1 atm de oda sıcaklığında muhteşem bir insandır o kız arkadaş.
Sosyal ağlarda paylaş

Herneyse ozaman eyw Saendul o gün insanlar gitmek isterlerse bişiler yapılabilir .
[signature][hline]| Dut ağacında üzüm YETİŞMEZ !! |
--------------------------------------------------------------
Evrende bir toz bile sayılamayacak ufaklıkta bir yer kürenin üstünde küçüklüğü belki hesaba bile katılamayacak bir varlığımız var;ne var ki aklımızla büyüğüz . Aklımıza güvenelim
| Sahip olduğun gücü asla gösterme !
|

[Bu mesaj Black_Lupin tarafından 01 Aralık 2004 21:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

-gelebi*lirim-[signature][hline]Adalet neden geç gelir diyenlere sözüm;Tanrı Ve Şeytan aynı bütündür ve terk eylemiştir divani.Bu yüzden melekler için işler daha zorlaşmıştır...Jahenné Maé ''In the name of god!The ones who have turned ınto the lıvıng dead wıthout a wıll eternal Nıght!Shall be ...Hellsıng)*
§Bounty Hunter§
Sosyal ağlarda paylaş

Aynı şekilde nakit sıkıntısı yaşıyorum şu aralar . Ama ortama akmak durumu söz konusu olursa herzaman katılırım . En azından nakit yaratırım :lol: .[signature][hline]| Dut ağacında üzüm YETİŞMEZ !! |
Evrende bir toz bile sayılamayacak ufaklıkta bir yer kürenin üstünde küçüklüğü belki hesaba bile katılamayacak bir varlığımız var;ne var ki aklımızla büyüğüz . Aklımıza güvenelim
|
Sosyal ağlarda paylaş

üff adamlar mcdonaldsa takmış valla
sanki gidenlere tecavüz ediyorlar?

mcdonaldsa gidelim demiyorum da, çok aşırı tepki veriyorsunuz öyle yok kapitalizm yok emperyalizm felan... altı üstü bir hamburger. kızılaydaki eylemcileri görürsek aralarına karışırsınız bir de, ondan korkuyorum...[signature][hline]mono - life in mono

[Bu mesaj Bonecrusher tarafından 01 Aralık 2004 23:11 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bone anlaşılan mc den cıkmayı düşünmüyon :D . Sizin kırbısta yok galiba mekdanılts hı :lol:?[signature][hline]| Dut ağacında üzüm YETİŞMEZ !! |
|
Sosyal ağlarda paylaş

of sacmalamayin, bonec geldigi gibi geri donecek valla. gitmiyoruz mcdonald's a falan. kapitalizmin besigi oldugu icin degil, istemedigimiz icin gitmiyoruz hemde. yeter yani. aaaaaaaaaaaa

hicbirinizi de bozmazdi yani gitsekte. bonecden once ben cildirdim =)[signature][hline]nom de dieu de putain de bordel de merde de saloperie de connard d'enculé de ta mère.
Sosyal ağlarda paylaş

bir işin uzerıne dusuluyor ise sanat gerekir.

bir işin uzerıne değil insanların uzerine dusuluyor ise yorum ve sabır gerektırır..

Derim ki buluşalım goruselım ve orda bır karara varalım zaten güruh olucagımız ıcın hemen sonuc alırız..

Saygılarımla Soul..[signature][hline]Adalet neden geç gelir diyenlere sözüm;Tanrı Ve Şeytan aynı bütündür ve terk eylemiştir divani.Bu yüzden melekler için işler daha zorlaşmıştır...Jahenné Maé ''In the name of god!The ones who have turned ınto the lıvıng dead wıthout a wıll eternal Nıght!Shall be ...Hellsıng)*
§Bounty Hunter§
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar herkesten özür diliyorum ben gelemicem,bu cumartesi istanbula gitmem gerekiyomuş.. :([signature][hline]Ölüm nerden ve nasıl gelirse gelsin,savaş sloganlarımız kulaktan kulağa yayılacaksa, silahlarımız elden ele geçecekse ve başkaları mitralyöz sesleriyle,savaş ve zafer naralarıyla cenazelerimize ağıt yakacaklarsa
Ölüm Hoş geldi,Safa geldi !
CHE
Brook[/i]
Sosyal ağlarda paylaş

Geceleri akma olayına benim o anki durumuma bağlı. Midem sakat bu aralar fazla yiyince bile aşırı rahatsız oluyorum. Bence burda karar alın. Orda biton adamın alınana kararı duyması 5dk alır :) Forumda her kafadan aynı anda ses çıkamıyo daha iyi tartışılır :) Mc olayını da abarmışınız. İsterseniz yanından geçerken camlarını indirelim. Kalabalığız nasılsa dayak yemeyiz :P[signature][hline]Rewenge will surely come...
Sosyal ağlarda paylaş

Sn Bone a katılıyorum..[signature][hline]Adalet neden geç gelir diyenlere sözüm;Tanrı Ve Şeytan aynı bütündür ve terk eylemiştir divani.Bu yüzden melekler için işler daha zorlaşmıştır...Jahenné Maé ''In the name of god!The ones who have turned ınto the lıvıng dead wıthout a wıll eternal Nıght!Shall be ...Hellsıng)*
§Bounty Hunter§
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 02 Aralık 2004 16:19 tarihinde demiş ki:
zaten gelmicektin ki :)

Hİçte bile azda olsa ihtimal vardı realden bi kaç ark gelse (onnarda patide :P ) yada mc'e gitseniz gelebilirdim :) Ama artık o şansta yok :([signature][hline]En ateşli ve içli ağlamalar, en sönük ve anlamsız gülüşlerde gizlidir.
Bir pati kardesimizin sözüdür...
Öhöm Öhöm ben :)
Sosyal ağlarda paylaş

Sınıfla daıma yanyanasın lakın patıdekıler her an bır sınıf butunlugunde boyle toplanamaz kaldı kı Ankara da bu bulusma ıle bır ılk olacak bunda yer almamak ve sınemaya degısmek ama kotu hareket..[signature][hline]Adalet neden geç gelir diyenlere sözüm;Tanrı Ve Şeytan aynı bütündür ve terk eylemiştir divani.Bu yüzden melekler için işler daha zorlaşmıştır...Jahenné Maé ''In the name of god!The ones who have turned ınto the lıvıng dead wıthout a wıll eternal Nıght!Shall be ...Hellsıng)*
§Bounty Hunter§
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Soulbringer, 02 Aralık 2004 16:26 tarihinde demiş ki:
Sınıfla daıma yanyanasın lakın patıdekıler her an bır sınıf butunlugunde boyle toplanamaz kaldı kı Ankara da bu bulusma ıle bır ılk olacak bunda yer almamak ve sınemaya degısmek ama kotu hareket..

HAklısın ama tam okumamıssın galiba hoca herkes gelicek siz ne biçim bir sınıfsınız birlik bütünlük için bu şart gidilicek o kdr!Gitmeyenlerin yazılı sonuçlarını okumicam dedi.(bizim sınıf harbiden kopuk bi sınıf).Ztn annem izin vermio belki arklarla gelme sansım vardı onnarında işi varmış napiim ben...[signature][hline]En ateşli ve içli ağlamalar, en sönük ve anlamsız gülüşlerde gizlidir.
Bir pati kardesimizin sözüdür...
Öhöm Öhöm ben :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...