Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ninjanin maske düştü

Akito

Öne çıkan mesajlar

vaperon said:

Ninja karakteri rp olsa bile bu karakteri meydana getirecek yeterlilikteymiş arkadaş. Respect.

eğer ninja yani Daisuke gerçek ise herşeye rağmen paticik forumunda alnı açık bir şekilde rahat rahat kendisi olmaya devam edebilecek dirayeti gösterir. Eğer fake ise gider çünkü gerçek bir japon asla eline aldığı işi kolayına kaçıp yarım bırakıp gitmez. O başarmak için asla tükenmek bilmeyen bir azime sahiptir.
Sosyal ağlarda paylaş

tam paticikte enteresan insanların olabileceğini kabullenmişken bu olay mantık sistemime darbe vurdu enteresanlıktan şüpheleniyorum artık tekrar sdf

Noyzura said:

Ardeth said:

noyzura ve coco'nun da fake olduğundan şüphelenmeye başladım.

Noyzura sen kum torbası dövdüğün bir film koyacaktın onu koymadın şüphelerim iyice arttı.

ya forumda dünya fotoğrafım var . en azından düzine pati ile real life görüştüm. görenler zaten saniyede 8-10 yumruk koyabileceğimin farkında.

Koyacaktım da izmirdeki terasıma da yağmurlar bitince kum torbamı asmıştım. güzel hd bir kamera , tripod da vardı ve farklı bir kamera açısı sunmak adına vucudumun bir yerine go pro da takıcaktım. Kardeşimle birlikte uğraşacaktık ama finalleri , projeleri derken bir türlü zaman ayıramadık. oysa telefonun dandik hd kamerası ile çekip koysaydım ne basit olurdu. ama ince düşünüp olayı tüm gerçekliği ile hissettirmek istedim.
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:

tam paticikte enteresan insanların olabileceğini kabullenmişken bu olay mantık sistemime darbe vurdu enteresanlıktan şüpheleniyorum artık tekrar sdf

Noyzura said:

Ardeth said:

Noyzura sen kum torbası dövdüğün bir film koyacaktın onu koymadın şüphelerim iyice arttı.

ya forumda dünya fotoğrafım var . en azından düzine pati ile real life görüştüm. görenler zaten saniyede 8-10 yumruk koyabileceğimin farkında.

Koyacaktım da izmirdeki terasıma da yağmurlar bitince kum torbamı asmıştım. güzel hd bir kamera , tripod da vardı ve farklı bir kamera açısı sunmak adına vucudumun bir yerine go pro da takıcaktım. Kardeşimle birlikte uğraşacaktık ama finalleri , projeleri derken bir türlü zaman ayıramadık. oysa telefonun dandik hd kamerası ile çekip koysaydım ne basit olurdu. ama ince düşünüp olayı tüm gerçekliği ile hissettirmek istedim.

Aklına ve mantığına olan bu düşkünlüğün, sana düşünmenin ötesinde irdelemek ve algıma yöntemlerinin sınırsızlığına gölge düşürüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

chrome said:

cempostaci said:

birde bu çipetpet ne zaman ölecek ?
banlanacak demiyorum bakın. çünkü fake hesap stokluyor adam resmen

Adam mutehhit. Muteahhitle bas edemezsin. Bu arada bir cok muteahhitten de iyi sanirim o yuzden idare edin. Ancak bu kadar olabiliyor muteahhitler.

demek o yuzdenmis
Sosyal ağlarda paylaş

Theridone said:

Ardeth said:

her ikisini de gördüm ben

bende her ikisini de gördüm ama rıdvanı gördüğüm halde hala şüpheliyim o nasıl olcak?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...