Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bunu bu üye yazmış olamaz.

Black-ice

Öne çıkan mesajlar

Spidee said:

Drama mı? Hiç gerek yok arkadaşlar, kavga etmeden tartışmadan sakin sakin raidimizi yapalım.

Screwy said:

Katılıyorum kadim dostum, raid yapacak kadromuz şu anda olmasa bile birlik ve beraberliğimizi koruyalım.

BabacumMostors said:

buRadaki bossun taktikleRini okudum, şimdi dikkat etmemiz geReken noktalaR....

Kaede said:

Arkadaşlar bu wipe benim hatamdı, lütfen kusura bakmayın..

Viktor said:

Arkadaşlar bu boss konusunda pek bilgili değilim, sözü taktikleri vermek üzere mortise bırakıyorum..

Mortits said:

Aaa lütfen bu itemı sen al, benim dpsim sadece 0,001 artacak

Popeye said:

Bi buluşma ayarlayalım gençler, isterseniz bizim eve gelin mini lan parti atalım mangaldan sonra..

Azmodai said:

Bu oyunu çok beğenmedim, 1 ay oynar bırakırız

Asteroth said:

Evimin yolu hemen şurası, saçmalama tabii ki nerede yaşadığımı biliyorum. Seni tekirdağa kadar götürecek değilim . . .

Xunn said:

Kusura bakma axe ama kaslı kolların ve kocaman ellerin ilgimi çekmiyor..

Ahahaha şimdilik burda durayım ya yoksa akşama kadar yazarım.
Sosyal ağlarda paylaş

Dartanian said:

paramecium said:

Skoda Yeti Greenline 1.6TDI deneyimi olan? Donanım olarak en full denen model düşünülüyor. Hattan o düşünenle beraber ben de 1-2 sene sonrası için (artık puset ile işim kalmayacağı için) düşünüyorum. Ben alana kadar da zaten makyajlı kasa 2.ele düşer :D

Hafif MPV özellikleri sunuyor hem ;)

aklımdan geçeni yazmışsın sdf
Sosyal ağlarda paylaş

Azmodai said:

Bu oyun cok kotu olucak. Kimseye önermiyorum. Sakın almayın bence. Tamamen hyped up bi oyun.

Sparkcaster said:

Bu oyun cok kotu olucak. Kimseye önermiyorum. PvP felanda yapılmaz. Yane PvPsi berbat baksana. Ayrıca kimse oynamassa bende oynamam ne oynucam tek başıma girip pvp mi yapıcam.

Mortis said:

Bu oyun cok kotu olucak. Kimseye önermiyorum. Sandbox felan diye milleti yiyolar. Ayrıca abi beni neden mod yapıyosunuz ki. Benim MMORPG tecrübem WoW dan ibaret. WoW da da 0.023 DPS arttırmak için item ninjalayan adamım. Her oyunu 1 ay oynayıp bırakıyorum epi topu.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Spidee said:

Drama mı? Hiç gerek yok arkadaşlar, kavga etmeden tartışmadan sakin sakin raidimizi yapalım.

Screwy said:

Katılıyorum kadim dostum, raid yapacak kadromuz şu anda olmasa bile birlik ve beraberliğimizi koruyalım.

BabacumMostors said:

buRadaki bossun taktikleRini okudum, şimdi dikkat etmemiz geReken noktalaR....

Kaede said:

Arkadaşlar bu wipe benim hatamdı, lütfen kusura bakmayın..

Viktor said:

Arkadaşlar bu boss konusunda pek bilgili değilim, sözü taktikleri vermek üzere mortise bırakıyorum..

Mortits said:

Aaa lütfen bu itemı sen al, benim dpsim sadece 0,001 artacak

Popeye said:

Bi buluşma ayarlayalım gençler, isterseniz bizim eve gelin mini lan parti atalım mangaldan sonra..

Azmodai said:

Bu oyunu çok beğenmedim, 1 ay oynar bırakırız

Asteroth said:

Evimin yolu hemen şurası, saçmalama tabii ki nerede yaşadığımı biliyorum. Seni tekirdağa kadar götürecek değilim . . .

Xunn said:

Kusura bakma axe ama kaslı kolların ve kocaman ellerin ilgimi çekmiyor..

Ahahaha şimdilik burda durayım ya yoksa akşama kadar yazarım.

Abi şeyi unutmuşun ama. Berkin abi ben artık healerım tank ve dps itemı istemiyoırum demesini, bide Mortisin Salih bende healer oynamayı düşünüyorum dot atıp afk olunan bi class beni cok sıktı demesini.
Sosyal ağlarda paylaş

Kaede said:

Abi priest olarak oyun o kadar kolay ki sizede öneririm. Sadece 10 tane bar var tıklıyorum. Full can dolduran heal var ondan atıyorum felan. Yani bir tank gibi hareket etmekte lazım değil dps gibi konsantrasyon felanda lazım değil, karakteri followo bırakıp flash aplikasyonu gibi oyun oynuyorum. Hatta bazen diyorum heyecan olsun paladin açıp onla mı heallasam.

Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:

Black-ice said:

DynamicK said:

İyi bir jöle arıyorum, saçı ağırlaştırmayan, kalıntı bırakmayan. Ne önerirsiniz?

sadjbgasdşjkgasjdkgansdgadg
olm herkese kel dedirtmiyo adam
bok yoluna gitmeyin
bi ben diyebiliyorum kel bide ildeniz

hahah insafsızlık yapmasın sylveriadan bile biliyorum adamı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...