Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

paticik cinsel tercihler

elesso

Öne çıkan mesajlar

yaz geldi. tatile gidebilen gitti. işinde gücünde olan yattı uyudu. site gene yapış yapış abazan erkek genitali kokuyor. bu sene bonus millet ipneleşmeye başladı. seneye donsuz resmini koyup komple dilleyin beni ulen diye çıkanı da gördüğümde log out u çakarım ben geri dönmemek üzere.
Sosyal ağlarda paylaş

sen şey diil misin ya ben 'forumda gay birbirini bulan gay çiftler var gayet hala beraberler mutlular' yazdığımda

özel mesaj atıp 'abi bu forum gerçekten gay forumu mu?' falan diyen adamsın dimi sdkfhskdfhjdfhjdsdfg

ben tanımıyorum en azından bu arada görmüşken söyleyeyim çok sakin dille trolledim seni. ama eğer gay var diye gideceksen git lütfen
Sosyal ağlarda paylaş

abi benim gaylerle bir problemim yok.
eski nişanlımla bir defasında gay bir arkadaşına ev ziyaretine gitmişliğim var. adam bildiğin erkan ile sorunlarını anlattı eski nişanlımla bana. hmm enteresanmış diye dinledim de. mamafi değişen yönetim ile birlikte deep paticik gay comm gibi bir durum var ise uzak kaldığım dönemde ne oldu ne bitti bilmiyorum çünkü (ultima tr den eser kalmadı) o zaman konsept nedeni ile onu sordum ben sana.

trollediğini şimdiye kadar söyleseydin keşke. o günden beri sağ kaşım havada okuyorum bazılarının postlarını. beyhudeymiş demek ki.
Sosyal ağlarda paylaş

chrome said:

abi benim gaylerle bir problemim yok.
eski nişanlımla bir defasında gay bir arkadaşına ev ziyaretine gitmişliğim var. adam bildiğin erkan ile sorunlarını anlattı eski nişanlımla bana. hmm enteresanmış diye dinledim de. mamafi değişen yönetim ile birlikte deep paticik gay comm gibi bir durum var ise uzak kaldığım dönemde ne oldu ne bitti bilmiyorum çünkü (ultima tr den eser kalmadı) o zaman konsept nedeni ile onu sordum ben sana.

trollediğini şimdiye kadar söyleseydin keşke. o günden beri sağ kaşım havada okuyorum bazılarının postlarını. beyhudeymiş demek ki.

AHAHAHAH unutmuşum lan. öyle o an denk gelmiş. trol bazlı bir adam değilim çünkü normalde.
Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:

sen şey diil misin ya ben 'forumda gay birbirini bulan gay çiftler var gayet hala beraberler mutlular' yazdığımda

özel mesaj atıp 'abi bu forum gerçekten gay forumu mu?' falan diyen adamsın dimi sdkfhskdfhjdfhjdsdfg

ben tanımıyorum en azından bu arada görmüşken söyleyeyim çok sakin dille trolledim seni. ama eğer gay var diye gideceksen git lütfen

abi forumda gay var mi`

edit: pardon özel mesaj aticaktim ben
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...