Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Finansbank baydi artik

GERGE

Öne çıkan mesajlar

aynen abi. o masraflar az buz değildir. şöyle diyim enpara hesabım var. diyelim para yatıracağım, giriyorum bankaya. finansbank 30 lira sırf yatırmak için istiyor. üzerine yatırdığın paradan zamanı geldiyse hesap işletim ücreti kesiyor. ama dışarıdaki ATM'den yatırıyorsun, hiçbir kesinti, masraf yok. olay veznedarların ekarte edilmesinde miymiş bilmiyorum ama gayet memnunum.

şu an ios'dan da android'den de sorunsuz işlem yapabiliyorum.

denildiği gibi. bozmazlarsa çok iyi servis.
Sosyal ağlarda paylaş

sanırım millet şube içinden işlem yapmasın atm lerden para yatırsın. İnternetten işlem yapsın istiyorlar.Bugün ziratte işim vardı 4 vezneyi 2 ye indirmişler 1 inide atmlere para yüklemeye göndermişler tek vezne çalışıyor millet kuyruktu.Genel müdürlüğün işiymiş elemandan kısıyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

bir çok banka yapıyor zaten e-mevduat olayını da genelde en yuksek %8 veriliyor diye gordum ben. 9.90 hayli hayli iyi.

yemeksepetinin sahibi nevzat mıydı o da %10 payına sahip enpara'nın sanırım.

o değil de baktım biraz önce finans bank'ın kıbrıs şubesi yok sanıyorum. bok gibiymiş enpara kullanmayın :(
Sosyal ağlarda paylaş

Şu an bankalar herşeyden kar etme peşindeler. Haberlerde duyuyoruz kaç kaleme ücret getirdiler ettiler diye... Bankalar elektrik, su, doğalgaz, kredi kartı, telefon faturası gibi rutin ve kolay işlemler için banka ve eleman hizmeti vermek istemiyor. Adamlar istiyor ki vatandaş atm, internet, telefon bankacılığından bu işlerini halletsinler bende böylece dükkan, eleman, ısınma, klima, çay vs vs ücretlerini en aza indireyim. Şu durum yakında daha çok hissedilir seviyelerde olacak

Hatta bi akrabamdan duyduğuma göre ziraat banası elektrik faturasını şubeden ödemeyi yasaklamış. Gişedeki kişi istese de yatıramıyormuş. o yetkiyi almışlar ellerinden ki millet atm den yatırsın. Ne kadar doğru bilemiyorum başıma gelmedi. Gerçi ben bankaların giriş kapıları nerede onu unutacağım yakında
Sosyal ağlarda paylaş

10,000 tl
Günlük %9
Brüt Getiri: 2.47
Stopaj (%15): 0.37
Net Getiri: 2.10
Toplam: 10,002.10

32 gün %9,75

Brüt Getiri: 85.48
Stopaj (%15): 12.82
Net Getiri: 72.66
Toplam: 10,072.66

46 gün %9,9 dan

Hesaplama SonuçlarıBrüt Getiri: 124.77
Stopaj (%15): 18.72
Net Getiri: 106.05
Toplam: 10,106.05

92 gün
Brüt Getiri: 249.53
Stopaj (%15): 37.43
Net Getiri: 212.10
Toplam: 10,212.10
Sosyal ağlarda paylaş

Yüzde 9'lar şuan 32-45 günlük mevduatlarda geçiyor. Ama zaten enparada yanlış hatırlamıyorsan 150 bine kadar bu oranlardan yararlana biliyorsun. Daha yüksek paralar için o faizi alamassın.

Buarada size bi tipp vereyim benden duymadınız :)

Döviz işlemi fln yapıcaksanız piyasalar açıkken yapın yani gündüz saatlerinde çünkü enparada piyasalar kapandığında Normal döviz kurlarına 100 tick spread konur yani 2.05 diyelim o andan piyasada alış kuru diyelim sen onu 2.15 den alabilirsin. Bizzat ben kendi ellerimle koyduğum için biliyorum :)
Sosyal ağlarda paylaş

Ben hiç atmadım, baştan beri ne dediysem o. Anlamadan dinlemeden yazmayın.

Burada Finansbank savunucusu ve reklamcısı gibi oldum. Ben bankayı sadece 1 aydır tanıyorum. Şu an masraflarının az olmasından ve yeni başladıklarından dolayı böyledirler diye düşünüyorum eğer kendilerini bozmaya başlarlarsa o zaman bir daha düşünürüz tekrar umarım bozmazlar
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada jetonum yeni düştü. Siz Günlük faiz %9 deyince 100 tl nizin yarın 109 tl olacağını mı anladınız!!!

Şurda yazmıştım

fenn said:

liberal said:

oha 9.75 faiz mi veriyor bunlar?

Günlük 9
32 gün 9,75
46 gün 9,9
92 gün 9,9
181 gün 9,9

başka seçenek yok. Örneğin 60 gün yatıracağım seçeneği yok gördüğüm kadarı ile

http://www.finansbank.enpara.com/mevduat-oranlari/mevduat-faiz-orani.aspx?mode=vadeli

Bankaların verdiği 5-6-7-8-9 rakamlarının yıllık olduğunu mu yazalım !!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...