Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

özyeğin üniversitesi rektörü istifa ettirildi

Artariel

Öne çıkan mesajlar

jatha said:

İstifa ettirilmedim uzun zamandır düşünüyordum vakti geldi dedi: http://www.erhanerkut.com/2013/07/sevgili-blog-okurlari/

abi okulda yapılan forumların hepsine katıldım ve adam o kadar iştahlı konuşuyordu ki gelecek hakkında, yani kafasında bir ton planı varken bir anda bırakması mantıklı olamaz. hele ki, birçok kişinin konuşmaları sayesinde okula geldiğini düşünürsek ve 9 temmuzda da tanıtım günleri olduğunu düşünürsek çok ani gibi geliyor bana.
Sosyal ağlarda paylaş

huun said:

pideci falan demişsiniz lan ahah hüsnü özyeğin türkiye'nin hatta dünyanın sayılı bankacılık uzmanlarındandır. normalde bankalar yüklü miktarda kredi verirken üst düzey müdürlerini, ortaklarını toplayıp 3-5 ayda karar alır. hüsnü aga kredi verilecek şirketin raporlarını inceler 3-5 saatte karar verir. milletin kredi verelim dediğine vermez, vermeyelim dediğine verir. söylenen odur ki bugüne kadar verdiği hiç bir kredi patlamadı. bankacılar arasında yaşayan efsane olm adam.

confidentiality çerçevesinde şunun yanlış olduğunu söyleyip gerisine katılıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

adam 50 yıldır bankacı ya, batmıştır mutlaka kredisi de öyle abartılı bir söylem var hakkında. aslında bir kere denk gelmiştim kendisine, soracaktım doğru mu diye. bi tanıdıkla yemekteydik izmit'te, adamın birisi geldi oturdu masaya. su söyledi, 10 dakika geyik muhabbeti yaptı, suyu içmeden kalktı gitti. ben sonradan öğrendim özyeğin olduğunu hehe
Sosyal ağlarda paylaş

pontipati919 said:

iyi de abi zaten adamın beni zorla istifa ettirdiler baskı kurdu oçlar demesini mi bekliyordunuz?

haha şunu birinin demesini bekliyordum. arkadaş adam kendi istifa ettiyse nasıl belli edecek peki? siz istifa ettirildi dediniz diye öyle olmak zorunda mı.
Sosyal ağlarda paylaş

huun said:

pideci falan demişsiniz lan ahah hüsnü özyeğin türkiye'nin hatta dünyanın sayılı bankacılık uzmanlarındandır. normalde bankalar yüklü miktarda kredi verirken üst düzey müdürlerini, ortaklarını toplayıp 3-5 ayda karar alır. hüsnü aga kredi verilecek şirketin raporlarını inceler 3-5 saatte karar verir. milletin kredi verelim dediğine vermez, vermeyelim dediğine verir. söylenen odur ki bugüne kadar verdiği hiç bir kredi patlamadı. bankacılar arasında yaşayan efsane olm adam.

Bankacılık uzmanı gidip de Üniversite kurunca iş böyle bok oluyormuş demek ki. Rektör çıkıp (Adam rektör lan!) açıklama yapıyor, Hüsnü Özyeğin "benden izinsiz yaptı bunu" diye adamı Üniversite'den zorla istifa ettiriyor. Benzinlik mi işletiyoruz burda?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...