Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Öğrenci işi internetli paket

elma

Öne çıkan mesajlar

Selamlar,

Son 2 yıldır Avea'nın 1000 dk, 1000 sms, 2 gb internet galiba böyle bi paketini kullanıyorum ayda 39 tl ödüyorum.

1 hafta sonra 3 aylık yurtdışına çıkacağım için paketi iptal ettiricem. Döndüğümde vodafone ya da aveanın daha iyi bir tarifesine geçmek istiyorum, şu an kazıklanıyorum gibi geliyor. Hem de aveanın interneti yavaş gibi

telefonla konuşma yapmam ayda 20 dk yı geçmez heralde, smslerim de max 50-60 tane, ama interneti sonuna kadar köklüyorum..

Bu koşullarda hangi operator / hangi paket tavsiye edersiniz? Siz neler kullanıyorsunuz?

Saygılar
Sosyal ağlarda paylaş

59 tl veriyorum 1000-1000-1gb'a turkcell'de ama avea ve vodafone'un 3g'si baya tırt diye duyuyorum etraftan o yüzden geçesim yok pek açıkçası ayda 15-20 tl daha az vericem diye acı çekmek istemiyorum.

avea-vodafone çekmiyor abiiiii'ciler var ise bu arada telefon çekmesi konusunda neredeyse hiçbir farkları yok bu 3'ünün onu söyleyeyim. X yerde avea daha az çeker, Y yerde turkcell daha az çeker ama genele vurduğunda gayet her yerde çekiyor hepsi.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

59 tl veriyorum 1000-1000-1gb'a turkcell'de ama avea ve vodafone'un 3g'si baya tırt diye duyuyorum etraftan o yüzden geçesim yok pek açıkçası ayda 15-20 tl daha az vericem diye acı çekmek istemiyorum.

avea-vodafone çekmiyor abiiiii'ciler var ise bu arada telefon çekmesi konusunda neredeyse hiçbir farkları yok bu 3'ünün onu söyleyeyim. X yerde avea daha az çeker, Y yerde turkcell daha az çeker ama genele vurduğunda gayet her yerde çekiyor hepsi.

3g olarak vodafone turkcellden kat be kat iyi şuan :)
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

Avea.

500dk+2000SMS+2GB 3G+Sinirsiz 192 kbps = 22,5TL

Bunu kullaniyorum ben. Artik vermiyorlar ama. Yeni Nesil 500 Ekstra kullaniyorum, ona da %25 indirim verdiler oldu 30TL'lik tarife 22,5 TL.

Avea cok iyi fiyat konusunda.

ya bende bunu kullaniyorum 1yildir ama vu sene 35 oldu hatta telefon aldim 2yil daha bunu kullancam.indirimi nasil aldin sen?
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

Avea.

500dk+2000SMS+2GB 3G+Sinirsiz 192 kbps = 22,5TL

Bunu kullaniyorum ben. Artik vermiyorlar ama. Yeni Nesil 500 Ekstra kullaniyorum, ona da %25 indirim verdiler oldu 30TL'lik tarife 22,5 TL.

Avea cok iyi fiyat konusunda.

Bu kampanyayı hiç hatırlamıyorum ne zaman çıktı bu.

Bende 500 dk 1000 sms 1 gb kullanıyorum. Ortalama 400-500 dk+ 10-20 sms + 5-25 mb tüketiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

L_Zero said:

vodafone satış danışmanıyım

L_Zero said:

napak inanak mı panpa :D :D

turkcell'de zaten 1000-1000-1gb'a 59 veriyroum, vodafone'da da aynı fiyat mı bu tarife ya? kötüymüş.

turkcellde 49 olman lazım + olarak benim dediğim tarifede vodafonelularla ve sabit hatlarla sınırsız konuşma var beyb.

turkcelle koyarız her türlü :)

turkcell türkiye pazarında lider marka ve fiyat belirliyor, biz her halükarda daha avantajlıyız zaten.

ha sene 2013 hala avea kullanan fakirler varsa yazmasınlar boşuna interneti kapattırıp +60 lira kara geçsinler ^^
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

1gb sadece internet? Ben rahat 3-4gb kullaniyorum.

mobilden 3-4 kullanıyorsan zaten bulaşma hiç, sınırsız falan bul.

1.5 2 ay daha gelmeyecek vodafonea sınırsız.

cepnet250ler var sınırsız şuan oda 1gbdan sonra hız düşüyor baya ve şuan tanımlayamıyorum, tahahhütünüz falan varsa vodafonea beni bulun cihaz verelim size aylık 2 liradan tahahhütünüzü ücretsiz bozalım :)
Sosyal ağlarda paylaş

L_Zero said:

ha bu arada vodafonea 1 ay içinde 1k dakika 5k sms 1gb internet gelecek faturasıza tahahhütsüz 32 tl flm haberiniz olsun, küçük oynamalar olabilir.

Turkcell'e 500dk,1k int,1k mesaj 59 lira lira ofuyorum vergisi iviri ziviri 63 liraya geliyor boyle birsey olursa direk atlarim vodafone'a.

1k konusma her yone olucak degil mi ?
Sosyal ağlarda paylaş

L_Zero said:

Hadi oradan
Vodafonda 250mb ve 1gb var sadece, ayrıca 250den 1gbye geçmek istesen birdahaki fatura dönemini bekleyecen diyor, yemişim hızını.
Turkcellde 4gb sınırsız 40tl vede canavar gibi hızlı. Vodafonun daha sınırsız tarifesi yok, kıyamıyor kilobaytlarına herifler, taahhüt bitsin direk tcelldeyim
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

L_Zero said:

ha bu arada vodafonea 1 ay içinde 1k dakika 5k sms 1gb internet gelecek faturasıza tahahhütsüz 32 tl flm haberiniz olsun, küçük oynamalar olabilir.

Turkcell'e 500dk,1k int,1k mesaj 59 lira lira ofuyorum vergisi iviri ziviri 63 liraya geliyor boyle birsey olursa direk atlarim vodafone'a.

evet

ha bu arada 500dk 5k sms 1k internet geldi an itibariyle 30 lira faturasızda, faturasızda iphone kampanyalarıda başladı.

1 aya sınırsız falan gelicek sanırım o zaman.
Sosyal ağlarda paylaş

"Tatar Ramazan" said:

L_Zero said:

Hadi oradan
Vodafonda 250mb ve 1gb var sadece, ayrıca 250den 1gbye geçmek istesen birdahaki fatura dönemini bekleyecen diyor, yemişim hızını.
Turkcellde 4gb sınırsız 40tl vede canavar gibi hızlı. Vodafonun daha sınırsız tarifesi yok, kıyamıyor kilobaytlarına herifler, taahhüt bitsin direk tcelldeyim

kavram kargaşası yaşıyorsun 4gb sınırsız nasıl oluyor önce onu anlat bana.

vodafoneda 4 gb süperinternet 39 lira bu 2.

250 350 500 1 2 ve 4 var buda 3.

aynı fatura dönemi içinde 2 farklı paket tanımlanmıyor aynı çeşit, ha tanımlarım istersen ama fatura gelince ağlama bebeğim.

sınırsız dediğin 1 gbı geçince fax modem oluyor ha şunu çekmek istiyorsan gelecek 1 ay sonra.

ver istersen numaranı sana totalde 100gb falan tanımlayayım aynı ay içinde, işte 25x39 + tarifenden öde flm :)

en nefret ettiğim müşteridir ne aldığını ne alabildiğini bilmeyen müşteri, elinizin altında internet anasınısatayım :)

dünyanın en büyük operatörlerinden birini turkcelle aynı cümlede andı ya lan herif.

fanboylukta yapmıyorum hani bariz, hayvan gibi, ne olursa olsun iyiyiz türkiyedeki dandik operatörlerden. müşteriye sınırsız deyip e o sınırsız limiti 5kydı deyip 2k fatura çıkarmıyoruz :)
Sosyal ağlarda paylaş

L_Zero said:

Masticore said:

L_Zero said:

evet

ah faturasızaymış,peki faturalıya kaç suanda benim hat faturalı. istegim 1k x3 paket yani en azından 500 dk her yöne 1 gb int. olsun yeter
Sosyal ağlarda paylaş

"Tatar Ramazan" said:

L_Zero said:

Hadi oradan

neyse bu arada üstüne gelmeyeyim fazla, sağol burada 4 kişinin keyfini yerine getirdiğin için :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...