Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sequo - Questline vol2

Sequo

Öne çıkan mesajlar

Noyzura said:

Hani bir kadın gözünden bakarsak onlar oralarına buralarına aldıkları şeyin güzel ve estetik olmalarını da isterler ;D

boyut kategorisi tutarsa estetik yarışlarıda yaparız ama dogruya dogru,çok güvenmem o konuda kendime,senin gibi birinin eminim penisi estetiktir yani onu beklerim senden :D

Dworgian said:

bu arada challenge not accepted galiba?

ona o ... 'ün olmadığını biliyorum zaten

yer mi ? yemezzz
Sosyal ağlarda paylaş

Akito said:

Dayakliksin i "seni haylaz" edasinda dedim. Çok fazla atıp tutuyorsun noyzura. Kanıtlayabileceginsşeylerde bari atıp tutma. Uzaylı kaçırdı diyen adamsın yani.

Fazla uçuyorsun

üzgünüm ama dünya gerçekten fantastik bir yer. bir rpg gibi düşün. bütün gün maden ve ev arasında npc gibi de yaşayabilirsin. epik questleride kovalayabilirsin. benim hayattaki akışım böyle ve dileyen herkes istediği gibi akabilir.

Senin yaşanmışlığının sınırlarından çok daha farklı olmam benim veya senin kabahatin değil. Ama yalancılıkla suçlamanın ayıpçılığına girmeye gerek yok .

kanıt istiyorsan atayım kanıt dilersen ama hayatımda ilk defa penisimin resmini gönderdiğim erkek olmaya hazır mısın ki ? Çok uçmuş olmaz mıyız ?
Sosyal ağlarda paylaş

DoGMeaT said:

Noyzura said:

Hani bir kadın gözünden bakarsak onlar oralarına buralarına aldıkları şeyin güzel ve estetik olmalarını da isterler ;D

boyut kategorisi tutarsa estetik yarışlarıda yaparız ama dogruya dogru,çok güvenmem o konuda kendime,senin gibi birinin eminim penisi estetiktir yani onu beklerim senden :D

Garip
Sosyal ağlarda paylaş

Dog hadi bis3y iddia ettin koy cukunun fotosunu bekliyorum. Foruma koy ama delikanlilik gorelim hadi

bak ben ferro koydum, para koydum, marka koydum s3nin neyin var gorelim.

neyin varsa ona gore.konusacaksin bekliyorum koymuyosan resmi bos yere artizlik yapma konuda k8z gibi bacak arani kapa sirtini don ve cik konudan nihahaha
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

Akito said:

Dayakliksin i "seni haylaz" edasinda dedim. Çok fazla atıp tutuyorsun noyzura. Kanıtlayabileceginsşeylerde bari atıp tutma. Uzaylı kaçırdı diyen adamsın yani.

Fazla uçuyorsun

üzgünüm ama dünya gerçekten fantastik bir yer. bir rpg gibi düşün. bütün gün maden ve ev arasında npc gibi de yaşayabilirsin. epik questleride kovalayabilirsin. benim hayattaki akışım böyle ve dileyen herkes istediği gibi akabilir.

Senin yaşanmışlığının sınırlarından çok daha farklı olmam benim veya senin kabahatin değil. Ama yalancılıkla suçlamanın ayıpçılığına girmeye gerek yok .

kanıt istiyorsan atayım kanıt dilersen ama hayatımda ilk defa penisimin resmini gönderdiğim erkek olmaya hazır mısın ki ? Çok uçmuş olmaz mıyız ?

Yok foruma koy olay çıksın diye uğraşıyorum ben. Karmaşa eglendiriyor beni. Chaos is strong diyen cultist gibi mutlu oluyorum karmaşada sjdklal.

Uzaylı kaçırdı diyip de inanmamizi beklemen de yanlış. Ola da bilir ama inanamayiz ki yani. Özellikle de senden gelince bu iddia. Farklı olmadığın tek şey yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...