Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sequo - Questline vol2

Sequo

Öne çıkan mesajlar

sequonun koyduğu ayakkabı her pahalı ayakkabı satılan yerde fiks bulunan model.önünde gucci yazar prada yazar işte sadece.zenginler gelsin alsın diye konulmuş sıradan bi model. kılık kıyafete sadece fiyat üzerinden muamele yapan zevksizlerin tercihi.

sonuçta güzel giyim sadece parayla olan birşey değil. patide giyimine önem verip masraf yapan bir sürü de insan vardır. kazakla pantalonla gösteriş mi olur lan. lisede bin liralık ayakkabılarla top oynuyorduk biz sdfs
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

fetullah gülen kolejinde 4 yıl yatılı okudum sap sapa hemde ufak 100k nufuslu bir kasabada cinlerle savaşarak.mezun olunca istanbula taşındım direk böyle şekil bir adam oldum.

lisede şekil yapamadım ama bunun acısını her gün çıkartıyorum asdfghf

nerde okudun , okulun adı neydi?
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

vay be . eski şakirdlerden kim kaldı asdsfgf ;D

kaçlısın sen ? ben seksenüçlüyüm(seksdegüçlüyüm)

bende 83 abi. resmen o okul beni dinsiz yaptı. kardeşimde gitti aynı etkiyi onda da gördük.

okulda kızlar vardı. ayrı merdivenlerden girip çıkıyoduk okula.

çay , sohbet , namaz , maklube ekseninde gidip gelen yıllar.
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

sequonun koyduğu ayakkabı her pahalı ayakkabı satılan yerde fiks bulunan model.önünde gucci yazar prada yazar işte sadece.zenginler gelsin alsın diye konulmuş sıradan bi model. kılık kıyafete sadece fiyat üzerinden muamele yapan zevksizlerin tercihi.

sonuçta güzel giyim sadece parayla olan birşey değil. patide giyimine önem verip masraf yapan bir sürü de insan vardır. kazakla pantalonla gösteriş mi olur lan. lisede bin liralık ayakkabılarla top oynuyorduk biz sdfs

siz fakirlerle aynı markaları mı giyicez diyen tipler vardı lan ahaha

hani çok begenselerde bazıları giymiyor.

levis ne, armani giyerim ben diyen tipler var. okuldaki tikican bir kız demişti. aynı kız sequonun giydiği ayakkabıynan aynı marka bir çantaya 3000 tl vereceğini söylemişti filan. ama emre bu luyi vuttonnnn ay kıyamam al canım al .

e
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

fetullah gülen kolejinde 4 yıl yatılı okudum sap sapa hemde ufak 100k nufuslu bir kasabada cinlerle savaşarak.mezun olunca istanbula taşındım direk böyle şekil bir adam oldum.

sheqilsin yahamaıaa
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

evet çocukluguna dönelim, anlat :p
Sosyal ağlarda paylaş

diaboliq said:

Noyzura said:

vay be . eski şakirdlerden kim kaldı asdsfgf ;D

kaçlısın sen ? ben seksenüçlüyüm(seksdegüçlüyüm)

bende 83 abi. resmen o okul beni dinsiz yaptı. kardeşimde gitti aynı etkiyi onda da gördük.

okulda kızlar vardı. ayrı merdivenlerden girip çıkıyoduk okula.

çay , sohbet , namaz , maklube ekseninde gidip gelen yıllar.

benim iyiydi ya böyle bol spor , kitap , metafizik geçti yıllar. Hem de süper maneviyatı biri olarak şu an karşı olduğum şeylerin ne olduğunu çok iyi biliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Killer said:

Noyzura said:

sheqilsin yahamaıaa

tabi lan asdfgh en sheQiL arkadaşlarım bile "noyan senin yanında yürürken bana bakmıyorlar" diyorlar asdfgh
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...