Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PTT 1. Lig 2013 - 2014 Sezonu

Katibim

Öne çıkan mesajlar

maça gittim.
ibb zaten tahmin edildiği gibi kasmadı, centilmence bir üst lige çıktık.
yahu ama 1 haftadır belli stadda kutlama olacağı hiç mi hazırlık yapılmaz.
maç sonunda tarkan'ın 12 yıllık arar buluruz izini zır deliyiz şarkısıyla çok ama çok dandik bir marş yapmışlar, onu çalıp durdular. yahu açık tribün hiç durmadan tezahürat yapıyor bir tanesi duyulmadı. neyse ki balıkesir halkı stad dışında sabaha kadar hakkını vererek kutladı.

onun dışında maç boyu yarım yamalak çalışan (sene başından beri çalışmıyormuş, sonradan öğrendim) bir mikrofonla anons yapan zevzek bir avazcımız vardı. bir de çok fazla kişi elinde kombinesi, bileti olmasına rağmen stada giremedi, çünkü fazla bilet satmışlar.

onu bunu bırakırsak,

9 sezonda amatörden süper lige çıkmak ve 4 kez şampiyon olmak gerçekten müthiş.
Sosyal ağlarda paylaş

Saracoğlu’nda harem-selamlık

Şükrü Saracoğlu’ndaki Play-off finalinde Mersin İY’nin erkek seyircileri, Samsunspor’un ise cezası nedeniyle yalnızca kadın ve çocuk taraftarları maça gelebilecek

http://www.taraf.com.tr/haber-saracoglunda-harem-selamlik-154489/
Sosyal ağlarda paylaş

Biyik said:

Saracoğlu’nda harem-selamlık

Şükrü Saracoğlu’ndaki Play-off finalinde Mersin İY’nin erkek seyircileri, Samsunspor’un ise cezası nedeniyle yalnızca kadın ve çocuk taraftarları maça gelebilecek

http://www.taraf.com.tr/haber-saracoglunda-harem-selamlik-154489/

sıkıntı yok Fenerium tribününden bilet alan en az 4-5 bin Samsunsporlu var kız arkadaşım gelmemiş olsa bende gidecektim herkes gitti holiganından gazetecisine avukatına kadar. İstanbul'daki Karadenizliler falan çoğunluk her türlü bizim olur erkek tarafında.

ligte 2 maçtada ezici oynamamıza rağmen 8 gol yedik 7 gol attık Mersin'e bu sefer biraz daha şuurlu oynarsak şampiyonluk bizimdir.
Sosyal ağlarda paylaş

• 7 ay sonra ...
Antalyaspor Başkanı: "Süper Lig'de top koşturan, hatta oynadığı son maçta dahi gol atmış olan bir futbolcuyu Antalyaspor'a böyle bir zamanda kazandırmak, kolay bir iş değildi. Bugün de geç gelmesinin nedeni Trabzonspor maç kadrosunda olmasından dolayıdır. Bu kadar talip varken Ahmet Aras'ın Antalyaspor'u tercih etmesi zannediyorum ki renklerimizin kırmızı beyaz olmasından kaynaklanıyor."

aahahah kendisi bile anlam verememiş.
Sosyal ağlarda paylaş

• 10 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...