Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PTT 1. Lig 2013 - 2014 Sezonu

Katibim

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
Daha altını açmadığımız için buraya yazayım dedim.

http://altinordu.org.tr/Haber/1258-1/ALTINORDUMUZUN-ALMANYA-CIKARMASI

Şu harika bir haber ya, en azından altlarda bile doğru işleri yapmaya çalışanların olduğunu bilmek çok hoş bir hareket.

Daha resmi bir harekette yok ama Bayern Munich ile altyapı ortaklığı için resmi anlaşmada atılacak deniyor. Zaten bangır bangır geliyorlar. İkinci lige çıkarlarsa ve orada Munich'in alt yapısından falan adam getiripte oynatma imkanları olursa çok deli iş yaparlar.

Gerçi ortaklığı illa adam takası vs. olarak algılamamakta gerek. Tecrübelerini aktarmaları için bile iş birlği yapılsa yeter. İşte seminerler olsun, eğitimler olsun vs...
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
loop said:

Bal-kes maçı uzatmada resmen "gol pozisyonu vuruyoor , taç" oldu :)

loop said:

BAL-KES

loop said:

Balıkesir akıyor yine :)-D

loop said:

Hele kafa takımlarla bir karşılaşsınlar diyordum BAL-KES için, demirspor maçı biraz ölçü olacaktı, helal olsun yine yendiler.. Gol yemeden kazanmaya devam ederler inşallah, bi rekor falan kırarlar belki..

bugün berabere kalmasak liderdik.
ama lider olalım hiç istemiyorum.
son maça kadar hep geriden gelelim.
belediye maçı final olsun.
zaten gideceğim balıkesir-belediye maçına.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
Esnaf said:

http://skorer.milliyet.com.tr/kocaelispor-kume-dustu-/-/detay/1863403/default.htm

kocaelispor amatör lige düşmüş :(

bu esasen bildiğimiz kocaelispor değil.

3 yıl önceydi yanılmıyorsam kayseri erciyes-kayserispor benzeri değişim yapmak istediler. Kulübün bütün oyuncuların, mallarını vs. Körfez FK'nın üstüne geçirdiler. Yönetim aktarıldı vs. vs. ama son anda logo ve ismin aktarılması, kısacası komple değişim mahkemece ve federasyonca engellendi. Bayağı borcu vardı esasen haklılardı da, borç takıp kaçacaklardı resmen asdf

Hal böyle olunca Kocaelispor sadece ismi ile başa baş kaldı. 15-17 yaş arasında altyapısındaki çocuklara şans tanıdı. İyi gözükenleri Körfez FK'ya aldı, almaya da devam ediyor. Bir nevi pilot kulüp oldu. Borçlar devam ama...

Kocaelispor'un taraftar grupları falan da artık hep Körfez'in maçlarına gidiyor. Kocaelispor besteleriyle onları destekliyor. Ben de okul bitmeden önce gitmiştim bir maça atmosfer vs. zaten eski ortam aynı ama işte nasıl desem, o tad yoktu doğal olarak.

yazık yani şuraya kadar anlattığım şey bile en başından itibaren üzücü... Kulüplerin yönetimi bu kadar vasıfsızların elinde dolaşırsa böyle oluyor işte.
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

Daha altını açmadığımız için buraya yazayım dedim.

http://altinordu.org.tr/Haber/1258-1/ALTINORDUMUZUN-ALMANYA-CIKARMASI

Şu harika bir haber ya, en azından altlarda bile doğru işleri yapmaya çalışanların olduğunu bilmek çok hoş bir hareket.

Daha resmi bir harekette yok ama Bayern Munich ile altyapı ortaklığı için resmi anlaşmada atılacak deniyor. Zaten bangır bangır geliyorlar. İkinci lige çıkarlarsa ve orada Munich'in alt yapısından falan adam getiripte oynatma imkanları olursa çok deli iş yaparlar.

Gerçi ortaklığı illa adam takası vs. olarak algılamamakta gerek. Tecrübelerini aktarmaları için bile iş birlği yapılsa yeter. İşte seminerler olsun, eğitimler olsun vs...

mahalleden bi kardeşimiz Altınordu'da.

Zaten hikayeyi az çok biliyosunuzdur, Bucaspor'u Bucaspor yapan Seyit Mehmet Özkan çok para, çok emek yatırdı. meyvelerini topluyor şimdi de.

takımın sırrı disiplin disiplin disiplin. başka bişey yok.

günde çift antrenman + fitness'da geçiyo çocuğun hayatı sdf
Sosyal ağlarda paylaş

IBB zaten kapanıyor. Ankara da Mansur Yavaş'ın İstanbul da Sarıgül'ün söylemleri bayağı insanı uyandırdı aslında, boşa para gidiyor bunlara resmen vs. derken Topbaş çekileceklerini duyurdu.

daha doğrusu futbol takımından çekilecekler, diğer sporlarda devam edecekler. Daha iyi zaten o şubeleri, hepsinde çok başarılı sporcular var.

Kulüpte tahminen Başakşehir SK olacak. Bir ihtimal Kocaelispor olabilir diyorlar. Aslında İstanbulspor olsun istemiş IBB yetkilileri, birleşelim demişler ama istanbulspor derneği reddetmiş.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...