Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PTT 1. Lig 2013 - 2014 Sezonu

Katibim

Öne çıkan mesajlar

Elazığspor ligdeyken ne takip ediyordum, geçen yıl çok az baktım. Bu yılda işte sempati duyduğumuz takımlara devam :D

ADS Yücel İldiz ile imzaladı. Geçen yıl Mustafa Uğur'la da bayağı başarılıydılar ama İldiz ile bu sezon çok daha başarılı olabilirler. Yücel İldiz bu ülkenin en iyi ikinci lig antrenörlerinden biridir, hatta belki de en iyisi olabilir. İkinci ligde takımın varsa al onu direkt potadasın asfsd

Geri kalan takımları yorumlamak zor ya, İzmir takımları zaten direkt GG...
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
İlk hafta yukarıdaki logoya sahip takımı yargıladıktan sonra bu hafta da ezmeye devam ediyoruz. Fethiye'yi 4-0 gibi bir skorla deplasmanda öyle bir eziyorduk ki Fethiyeli taraftarlar bu yargıya dayanamadı ve tribünden madde yağdırmaya başladılar. Hakem yaralandı. Maç tatil edildi. Yazık oldu. 5lik yapacaktık. 4'te kaldı. Neyse o da nazarlık olsun. :D

Bu adamları takip edin.

1. Karikari
2. Lalawele

Önümüzdeki sene süper ligde bu adamlar...
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
Lam 2. ligde 1 milyonu beğenmemek diye birşey olmaz heralde?

Hani işin garantisini bilmem belki paralar hakikaten çdenmiyordur da, 1 milyon deli para, TD mü olsak ne. Bana 1 milyon versinler tamam, 1-2 yerde daha 300-500 aliyim tamamdir...

Hayır, düşündüm de Yılmaz Vural gibi bir CV'ye sahip olmak da zor olmasa gerek, belki beğenenler kızacaktır ama.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 2 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...