Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sequo - Görevler (100 TL içerir)

Sequo

Öne çıkan mesajlar

Noyzura said:

jacabo said:

Noyzura said:

jacabo said:

Noyzura said:

topik altında ezilen zaten uyuşturucu yazıyor ya ben çok rahatsızım bu konudan. gerçekten rahatsız oluyorum seviyeli konuşamıyorsanız kendinizce bel altı vurmaya çalışmayın. çirkinleşmenin de bir sınırı var.

ne diye ezildim ?

yanlış okumuşum wasabi olayını pardon bile dedim.
üzerine saçma sapan wot döşemissin.

nerde çirkinleştiğimi belirt? uyuşturucu kullanan çok insan vardır abi burda da ama senin gibi uzun uzun anlatan yok kusura bakma o yüzden.

şu psikolojiye bayılıyorum ya kendine çirkinleşilmiş gibi gösterip, kendi çirkinleşip mesaj veriyorlar.

hiç bir şey anlattığım ettiğim yok. ilk geri döndüğüm zamanlar bir kaç kişi soru sordu bende rahat konuşan biri olarak yazdım. sonra yönetimden uyarı geldi forumda "lcd ile izle " yazdığım için ve hiç muhhabetini yapmadım. ama aylardır senin gibi her sıkışan sanki aşağılarcasına öyle bu muhabbetle karşıma çıkıyor. %100 sipeysecake tier

forumda

nerde sıkıştım abi onu söylesene belli belirsiz konuşuyorsun?
hayır istersen senin gibi hakaretlerle konuşmamı istiyorsan konuşurum problem yok?

şurda kimseye bi bok dememiş adamımdır kaç yıldır. merakımdan sordum parayı sen mi istemiştin diye, yanlış anlamışım wasabi olayını
ne para yatıyorsun ona diye soracaktım zaten pardon dedim.

üzerine wot döşedin saçma sapan, uyuşturucuyu sen özellikle belirttin diye kullandım karı kıza yatırma desemde aynı şey
2 gün önce paran yoktu para istiyordun şimdi para kazanmışsın git ihtiyacı olabilecek birine ver birazını dedim.

moruk özrün kabahitinden de beter. hani özür diledin sonraki temenni etmelerin de sanki kötü yola düşmüş adammışım gibi göndermeler yaparak kendince giydirdin yani. lütfen azıcık dürüst ol kendine. aylardır tek kelime etmiyorum şu konularda yönetimden uyarı aldığımdan beri. ama sipeysescake ve onun tierinde olan kişiler sürekli ikili bir tartışma olursa u....cu demeden tartışmayı bitiremiyor. bundan rahatsız oluyorum diyorum yeterince net değil mi söylediğim ?

Noyzura said:

birde sürekli ilginç birşeyler olabiliyor ve çok ilginç kişilerle karşılaşabiliyorsun böyle.

Bir gün cennet koyunda bir festivaldeydim. karadan ulaşım falan yoktu festival alanına ve bugün hiç çıkmadığım kadar yüksek şeyler denicem dedim bi anda koydum bir sürü falan arkadaşlarım panik oldu "noyan delirmeyesin o kadarı çok fazla" falan dedim neyse.

hava kararırken böyle algılarımda bir değişim hissettim. Sahilde yürüyordum ana sahneden uzakta old school hippiler gitar falan çalıyordu onlara bakayım ne ayak dedim böyle kumların üzerinde yürürken "Noyaaannnnn" diye biri seslendi böyle anlayamadım bu ne ya falan diye baktım yerde acayip bir şekil.

Bir tane arkadaşım böyle savaş filmlerinde ölmek üzere olan asker gibi yatmış başı sevgilisinin kucağında son bir isteği varmış gibi oturdum yanına saygıdan dinliyorum.

"kanka mantar yedim zehirlendim çok ağır geldi ayakta duramıyorum ne biçim iş" falan diye yakınıyordu. "dede tribine girmişşin sen önce yaşlı gibi takılıp git gide gençleşeceksin dert etme" falan dedim güldüm.

Sonra karşıda denizin ortasında kocaman kuvvetli bir ışık . Panik oldu arkadaşım "bu ne lannn" falan diye. Dedim "benim kızlar geldi ya sipariş etmiştim tam zamanı şimdi " kalktım ayağa böyle ışığın geldiği yöne doğru yürürken heralde bir turist teknesi de eğlenceyi görünce karaya yaklaşalım falan dediler takılmak istiyorlar sanırım gibi düşüncelere daldım böyle tekne yaklaştı iyice kuvvetli bana doğru dönük ışıktan hiç birşey göremiyordum ama el sallayıp "Helloo" dedim.

Sonra tekneden "Noyuaaannnnn" diye kız sesleri ve ardından denize atlama su sesleri geldi böyle iki bikinili kız ıslak ıslak gelip sarılıp "noyan ne yapıyorsunnnnnn" diye çoşkuyla sarıldılar. kafam karışıktı biraz kim olduklarını seçemedim ama "hoşgeldiniz gelin size alanı gezdireyim " dedim o esnada yerde yatan arkadaşımın önünden geçtim koluma girmiş iki kız çok komik olmuştu.

Sonra stage önüne gittik biraz dans edeyim falan dedim ama kuma batıyormuş gibi vıcık vıcık oldu yer. sonra iki gözümle olan görüşüm böyle tek bir gözüm varmış gibi balık gözüne döndü bakıyorum sahne , dağ müzik hepsi bir birine karışmış .

Sonra yanıma normalde dünyalar güzeli olan güzel bir kız olan arkadaşım geldii "noyannnnn nerelere kayboldun senn napıyorsun" dedi ama böyle undead gibiydi o esnada kafatasını falan görüyorum iskeletleri falan. Sonra ortama baktım herkes bilim kurgu olmuş ortamın yarısı derisi soyulmuş cyborg diğer yarısı kurt adam gibi falan. Kızdanda tırsar gibi oldum ve sorusuna kaçamak cevaplar verdim . "Geziniyordum öyle" dedim. Tatlı tatlı gülerek "nereleri geziniyordun bakayımmmmmm" dedi . bende "her zamanki yerler işte anladın mı herzaman ki yerler..." deyip biraz üzülür gibi olunca gülüp şaşırdı beni yanlız bıraktı.

Sonra yanıma ilk başta beni uyaran arkadaşım geldi "noyannn nasılsın ne durumdasın neler görüyorsun ? "diye sordu. "Walla şuan sana baktığımda mekanik bir kurt adam görüyorum çok acayip görünüyorsun" dedim . "Abi beni öyle görürken nasıl bu kadar sakin olabiliyorsun ? nasıl korkmuyorsun yaaa ?? " dedi . "ne korkçam lan salak git oyna" dedim tatlıca kafasına yavaşça vurdum bu da gülerek böyle dansede dansede yanımdan uzaklaştı falan .

sonra yerde yatan arkadaşımı gördüm oturuyordu bi yerde böyle şekli kaymıştı biraz. Gidip çadırımdan bi kimono getirdim ve birde yelpaze giydirdim direk üstüne. Adamda tam bir epik adanalı böyle kimono ve yelpaze şekliyle dünyanın en eğlenceli varlığına dönüştü ;D

Sonra dağın tepesine bir ufo indi böyle herkesin aklı çıktı ama 5 saniye sonra herkes unuttu falan. dans ettim sonra hava aydınlanır gibi olunca eğlencesine ormanda ninja filmlerindei karakterler gibi koşturdum böyle hızmı alıp agaçların üzerinde 1 2 adım atıp farklı yönlere zıpladım falan.

Sonra güzelinden bi sigara geldi iki nefes çektim uykum geldi güneş iyice doğunca gölgeye kurduğum hamağıma yattım falan ...

daha 40 gün olmuş anlatalı.

ciddi anlamda bir yaran var gocunuyorsun. ne yaparsan yap paranı çokta umrumda.

son mesajımdır ikili tartışmaya girmeye gerek yok cidden
Sosyal ağlarda paylaş

ne uzattınız ya.

sabaha kadar ot çeksin adam size ne? sanki sequo'dan para istedi herif, ne noyzura tanırım bu forumda ne sequo ikisi ile de bir diyalogum, iletişimim yok.

sequo'ya yüklenenler; adamı beslemeseydiniz işler bu hale gelmeyecekti. açlar gibi adamın parasını tartışıyosunuz, işiniz gücünüz yok mu, ha adam sizle de makara geçince o zaman gurur yapmayacaksınız, kusura bakmayın.
Sosyal ağlarda paylaş

Kisaca

kendi yetistirdigim domoteslerim ve sebzelerimden salata sandwich yapiyorum. hergun birde ninja dieti uyguluyorum. Cok eski geleneksel bir diet. bunun disinda da su ve melon tuketimi yapiyorum. Bahcevanlik konusuna da daha yakin hissettigim icin daha cok ilgileniyorum doga ile. Her yere yuruyerek gidiyorum. Egerki yurunmeyecek bir yer ise motorsikletimle gidiyorum ama cok zorlanmaz isem yine yurumeyi seciyorum. Kisaca tum parami esime veriyorum ben. Para sevmem ben.
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

Ninjalarin evlenmesi yasak degil miydi?

Ninjalar tarihi olarak ele alalim sorunuzu. Hepsi koklu aile ve geleneklerden gelirler. Ilk Ninja K. Doushi ailesini korumak icin bu sanati kullanmistir. Ailemiz kalemizdir ve korumakla mukellefiz denir. Kisaca aile ve cekirdek aile benim icinde cok onemlidir.

samaella said:

Eşin japon mu ?

Half Korean Half JP
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...