Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sequo - Görevler (100 TL içerir)

Sequo

Öne çıkan mesajlar

Sequo said:

hamsilipilav said:

arkadaşını çağır rol yaptır 2dk

O wasabi yencek yemediğini anlarsam para vermem:) Dilerse arkadaşı yesin zerre umrumda değil 150 tl y eyencek şey değil çünkü bilmeyen biri olursa ancak yer.

Sequo said:

Neyse geyiği bırakıyoruz questimize geri dönelim sabah sabah bu sefer utandım a.k kendimden.

Sequo aldım wasabi . hiç yoldaki adam , arkadaş v.s. kolpası uğraştırma açılmamış paketten ağzıma boşaltıyım biraz . ok ?
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

Sequo said:

hamsilipilav said:

O wasabi yencek yemediğini anlarsam para vermem:) Dilerse arkadaşı yesin zerre umrumda değil 150 tl y eyencek şey değil çünkü bilmeyen biri olursa ancak yer.

Sequo said:

Neyse geyiği bırakıyoruz questimize geri dönelim sabah sabah bu sefer utandım a.k kendimden.

Sequo aldım wasabi . hiç yoldaki adam , arkadaş v.s. kolpası uğraştırma açılmamış paketten ağzıma boşaltıyım biraz . ok ?

abi sen direneceğim diye para istememişmiydin?
Sosyal ağlarda paylaş

jacabo said:

Noyzura said:

Sequo said:

hamsilipilav said:

Sequo said:

Aynen. topik altından tertemiz gelir buldum işte yardırıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

jacabo said:

Noyzura said:

Sequo said:

hamsilipilav said:

Sequo said:

Aynen. topik altından tertemiz gelir buldum işte yardırıyorum.

wasabiyi napıcaksın o zaman
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

nordlydian said:

valla yollıcaktım ama maaş kredi hesabımdan sonra baktım öbür ay baya şıkışcam vazgeçtim.. o yüzden;

Olm işte bazen karşınızdaki adamı eleştirirken düşünün. Ben ağzımdan çıkacak herşeyi yaparım. Var olduğundan değil bu, delikanlılıktan. Ha olmasa gelip burada ha hu yapip sallamam. Ağzımdan bişey çıkmaz, yapamam diye.

Şu hayatta tek korktuğum şey bir gün bi laf ederim altında kalırım yapamamdır.

O yüzden bi cümle kurarken kendinizi tartın kaç kg geliyosunuz ona göre o kadar kilo konuşun.

şu postu okuyup hakikaten şu adamı insan yerine koyup cevap verebilen varsa tebrik ederim.

forum ortamındayız, adamın ciddiyetine bak. önüne gelen taşağına istediği şeyi yazabiliyor burada. bak mesela ben de bakmayacağım dedim topiğe ama baktım cevap veriyorum.

bir çok insan dalgasına yazıyor,noyan enayinin paralarını yiyor, kimisi ciddi, kimisi zaten aylardır görüyorum SEQUO BAŞKAAN diye her topikte adamın testislerine dil atmakla meşgul. ama hepinizin ortak noktası bir yerlerde zaten kafası kadar irileşmiş bir egoya sahip hayatta çok hayırlı bir birey olduğunu sanan bu adamı daha da başımıza musallat ediyor.

aynı olayı feodal dönemlerde de yaparlardı. beni eğlendirene bir kese altın falan. ha en ufak fark varsa şunda söyleyin bilelim.

adam aylardır forumda parasını gösterip bundan acaip bir haz alıyor. ve şuanda da bokunu çıkardı. sabah noyan sütyen taktı güldük eğlendim.

ama oturup ciddi düşününce hala bunu destekleyip bu adamın yuvarlak kafasını pohpohlamayı kendine yedirenleri anlayamıyorum.

sonra başka topiklerde ağlıyanları görüyorum buraya post atanlardan. niye ülkemin insanı böyle, gidicem bu ülkeden. e zaten bütün bunlar sequo gibi insanlar yüzünden oluyor. burada eğlendiğinizi sanıyorsunuz ama adam evinde gençler nasıl da çıldırıyor parayı diye taşakları tavan yapıyor.

ne diyeyim. sanal bir dallamalığa yeterince ilgi gösterdim sanırım. bu kadar asosyal biri değilim.

emin birbirinizi işte biraz daha. hayırlı işler.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...