Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sequo - Görevler (100 TL içerir)

Sequo

Öne çıkan mesajlar

Burada herkes aynı değil. Herkesin düşüncesi de aynı değil. Benim yazdıklarımı boş, aptalca, gereksiz vs bulan da tonla adam vardır. E olabilir? Ne yapayım? Hepsine "yazmayın böyle" mi diyeyim? Desem ne değişecek?

Ayrıca burada kimseye saygısızca, bilerek sadece aşağılamak amaçlı vs yazmadım yazmam da. Sana da yazmadım? Bünyenin kompozisyonunu korumak, kas kaybetmemek için öğünlerine dikkat etmen gerekmesini anlarım diyorum. Ama kas çalışmak için "gym is a must" deme diyorum. Yahu o kadar sıkı çalışan adamsın. 15 20 günde bozulmaz o kaslar. Hava balonu mu abi sönsünler hemen.

Fikrimi belirttim. Cevap vermek istemezsen vermezsin tabii ki tercih senin.

iyi direnişler.

Bir de; video ya +rep
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

Daha heyecanli gorevler lazim abi, gta 2 gibi.

Boyle sequo nun gorevlerini yaparken dynamick in aggroyu cekecen.

olmasın o agro ya. o agro yüzünden paticiğe eskisi kadar rahat post atamıyorum. birşeyler yazıyorum siliyorum sonra insanlar cümle içerisindeki tutarsızlıkları farkediyor falan .. ah diyorum asdfasd kendi kendimi için için nerfliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

Noyzura said:

Dworgian said:

kzpmaza said:

adam burdan kazandıgımı veririm demiş abi milletin yolladıgını değil.

çoook geç cevap ama,

bir yerden 100 tl kazanıp onunla gym de şımarıklık yapıp sonra "yardım edin bana" derse bir insan, ona da yuh denir

şımarıklık değil moruk. ilgili açıklamayı yapttım. direniş boyunca fiziksel kondüsyonum sayesinde bir çok tehlikeli durumu atlatıyorum. ayrıca istanbulda para kazanmam için fiziksel formumu korumam hatta şuan ki zayıflamış durumunu düzeltmem gerekiyor .

ya bırak abi 3-5 gün gym e gitmedin diye fiziksel olarak düşüyorsan senin vücut tırtmış demek lazım. ha desen ki protein bar alıcam, et yemem lazım, bilmem ne ona ok. ama gym e gitmek için 100 tl?

+ şu an öyle aksiyon olan yer var mı istanbul'da hala?

dediğim hala geçerli. açıklamanı okudum geyik yapıyorsun sanmıştım ama ciddiymişsin bu daha kötü bence.

ABOOOO
Sosyal ağlarda paylaş

hamsilipilav said:

hacı şimdi onu bunu bırak 350tl yi kaptın bizi bi yemeğe çıkar

bu daha sadece başlangıç. bu konuya mobil nodifikasyon falan istiyorum. Sequo quest girdiğinde cebime gelse. sevişiyor bile olsam donumu toplayıp quest'e falan aksam.

yemekleri evde yapıyorum. kız kardeşimin evi ama paticiğin kardeşime musallat olmasından korkarım davet etmeye asfdgh
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

Dworgian said:

Cuce said:

ABOOOO

noldu yahu?

supporta geldi cüce sana yok bişey he is your ally söz konusu ben isem cücüş'ün olaya dahil olması kaçınılmaz ;D

aman abi. birkaç kişinin bir kişiye yüklenmesinden hiç hoşlanmam oldum olası. ki support edecek durum yok zira niyetim sana yüklenmek değil =)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...