Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Swapper

Seru

Öne çıkan mesajlar

oyunun başlığı yok sanırım arattım fakat bulamadım.

meta'dan 87 almış indie bir oyun. prensibi basit elinizde bir silah var 4 taneye kadar klon yaratabiliyorsunuz duruma göre kendinizle clonunuzu takaslayıp ilerliyorsunuz muhtemelen sonraki seviyelerde daha komplike mekanikler de katılıyordur. biraz ilerledim gerçekten keyifli atmosfer falan da iyi limboyu andırdı. Steam'de var.

http://facepalmgames.com/the-swapper/

Sosyal ağlarda paylaş

ilk iki abe oyunu, dead space ve limbo karışımı birşey olmuş baya ilerledim gravity bölümleri falan da başarılı.

combat yok oyunda paso bulmaca

bi de oyunu tamamen clay'le yapmışlar ama stop motion değil, ilginç bir fikir. clay diyince akla neverhood geliyor :D
Sosyal ağlarda paylaş

dead space havası var hikayede. notlar var onları okuyorsun, ne olduğu belli olmayan kayalar var onlara yaklaşında sana grip soruyolar soruyor ya da bilinçaltına yerleşecek mesajlar bırakıyor. bi hatun var sanki onu takip ediyormuşum gibi gelme falan diyor, halbuki ben oyunu bitirmeye çalışıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Seru said:

ilk iki abe oyunu, dead space ve limbo karışımı birşey olmuş baya ilerledim gravity bölümleri falan da başarılı.

combat yok oyunda paso bulmaca

bi de oyunu tamamen clay'le yapmışlar ama stop motion değil, ilginç bir fikir. clay diyince akla neverhood geliyor :D

direk aklıma abe geldi zaten ya
tereddütlüydüm ama alak bari
Sosyal ağlarda paylaş

• 6 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...