Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bitcoin

moriarty

Öne çıkan mesajlar

liqpay finansı patlattı 4-5 gün önce bugun aksama dogru iade etmişler
o konuda sıkıntınız olmasın adamlar cancel olan işlemi geri gönderiyor yani
yine de siz supporta yazın ID ile ne zaman gelcek falan diye.

bir de 24change>btc-e yaptım kod gelmedi mesela okpayde daha hızlı işliyor
1 saat oldu redeem code gelmedi
adama yazıyorum ticket aç diyor oraya vericez diyor açtım bekliyorum
btcturke atınca btc leri hemen çat diye bozdurmayın piyasayı düşürmeyecek şekilde parça parça satış emri girin
yoksa eşitleriz btc-e ile btcturku
Sosyal ağlarda paylaş

Goering said:

serjuhan said:

Bu arada çok stabilleşti coinlerin kurları.

OKpayde verify etmedi hala allahın cezaları.

2 haftada bir $200-300 fiyatı oynuyor

2 haftadır mı takip ediyorsun =)

Yok daha uzun takip ediyorum. Ama düştüğünde daha düşerse diye almıyorum.

Herkesin kendi seçimi ister arbitraj yapar isterse düşük alır yüksek satar. İkisinden hangisini yapcağınıza göre para yatırma tekniği anlamsızlaşabiliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

24change'de liqpay => btc-e yaptım da parayı çekti liqpay'de gözüküyor geçmişte, sms falan da geldi, kredi kartı işlemlerinde de görünüyor. ama btc-e'ye geçmedi para.

yapan var mı bunu? bekleyince mi oluyor, bir şey yapmak gerekiyor mu para oraya geçsin diye? napıp ne ediyosunuz?
Sosyal ağlarda paylaş

Usenmedim sabahtan beri 98 sayfayi okudum sdg

Sonuc olarak btc bukadar yukseldikten sonra btc'ye yuklu miktarla yatirim yerine, mtgox vs trade sitelerinin litecoin yatirimina da baslayacagini göz önune alarak 500-1000 euro gibi bi parayla ltc'ye ya da altcoinlere yatirim yapmak daha mantikli gibi görundu bana. Yoksa btc-e'den direk satin alip kur farkini yakalayip kar edince btcturk uzerinden satismi daha mantikli? Fikirleriniz nedir?

Buarada liqpay'in allah belasini versin, ben para cekemiyorum. Kart belirledim bi de, yine de cekemiyorum hata veriyo. TR karti da degil kullandigim, isvec kartim ve visa, yine de cekemiyorum. OKPay'e bende verification icin basvurdum belki oraya bi sekilde atarim rahatca. Btc-e para yollamak hakkaten iskence.

Buarada guvenilirlik konusu halen benim kafami kurcaliyor. Risk alip 15-20 bin lirayla girip katlama kafasina giriyorum mesela. Sonra diyorumki, bukadar parayi yatirmaya calisirken biyerde bi yamukluk ciksa sic direk. Sunu okudum mesela;

http://www.reddit.com/r/Bitcoin/comments/1rf0bh/warning_btce_selectively_scamming/

21k kronda az para degil 6 bin lira falan ediyo.

Veya diyorum, 1000 euro gibi bi para yatiriyim ltc'ye, local wallet'a atiim. 1-2 ay unutuyum takip ederken diyorum. 9 $ fiyattan firlayip 40-50 $'a ciksa 3-5 ay icinde mis gibi para. Kararsizim yönlendirme lazim sdf
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...