Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bitcoin

moriarty

Öne çıkan mesajlar

Art said:

Fistan'a özel msg atmaya çalıştım ama doluymuş kutusu. Bende buraya yazayım madem. Btc-e den btcturke bitcoinleri nasıl yolluyoruz beceremedim bir türlü :(

btc-e de üstte finances'a tıkla sonra btc nin karsisinda withdraw var ona tikla
oraya btcturk'teki hesabının kodunu yazip gonderiyorsun
btcturke girip Yatırma linkine tıklayınca kabak gibi kod çıkıyor onu kopyala yapistir
Sosyal ağlarda paylaş

Visa ile liqpay üzerinden ödeme yapamayınca başka bir yol buldum.
money.yandex türkiyeden visa kartları kabul ediyormuş. Para birimi olarak ruble kullanıyor ama. 24change ile money.yandex deki parayı btc-e deki walleti yazarak ltc ye çevirdim. sonrası ltc->btc zaten.

49ruble(money.yandex) + 6% komisyon (24charge)
Sosyal ağlarda paylaş

deneme amacıyla 500 lira yatırdım, aktarma ve exhange sonrası 417 tl elde kaldı. bitcoini btcturke aktarıp satsam 478 tl yapıyor şu an üstüne %0.5 komisyonu da çıkar vs.

(yandexmoney->24change->btc-e litecoin hesabı)

ucuz yerde alıp pahalı yerde satsan dahi zarardasın yani. niye uğraşıyorsunuz böyle şeylerle btcturk varken anlamadım. neyse biraz trade yapıp para kazanıyım burada bari.
Sosyal ağlarda paylaş

Yandex moneyde ltc pahalı demek ki. Sen yanlış yolu izlemişsin. Yani demek o şekilde para atmak pek mantıklı değil.

Ben daha akşam 24change aracılığıyla OKpaye atıp, oradan btc-eye aktardigim parayı btcturke gönderip yüzde 10 kar ettim hic beklemeden etmeden.

Tek sorun şu an btc-edeki money withdraw limiti ve OKpayin hesabimi verify etmemiş olması.
Sosyal ağlarda paylaş

imamizer said:

btce nin tablosu çok yetersiz. btc-e nin fiyatlarını grafik olarak görebileceğimiz bi site falan var mı?
metatrader 4 indir sitesinden demo hesaptan takip edebilirsin.

ama grafikler bildiğimiz temellerle 0 alaka ilerliyor söyleyeyim.

bi de bitcoinity.org var

btc-e de ltc/btc trade ederek 1-2 saatte fena olmayan paralar kazanılabiliyormuş bu arada sdf
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...