Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bitcoin

moriarty

Öne çıkan mesajlar

MrLevie said:

ben olayı tam bilmediğimden soruyorum, bir site üzerinden aldım bir miktar. bir süre sonra sattım yine bir site üzerinden. bu site hesabıma geçerken random kullanıcı mı kullanıyor yoksa ortalıkta bir kurum var mı (btcturk diyosunuz mesela)? kurum varsa sıçma ihtimali de olmuyor mu?

btc turk dedikleri 2482ht8f2hf12hf817h28128f1 gibi kodu olan btc client kullanan biri sadece... adamın 1000tane btc si var alsat yapio kendi içinde.

Yani sen direkt bir kurumdan almıyorsun. mining olayı o yüzden vardı 6gb in üstünde datayı o yüzden çekiosun pc ne.

Diyelim 1m btc var içerde o btc al satla dönüp duruyor işte... ama mining yapanlar sayesinde bu devamlı artıyor... ama o artış yavaş kaldı al satlara göre oyüzden filan hayvan gibi firladı olay bu.
Sosyal ağlarda paylaş

Editor said:

MrLevie said:

ben olayı tam bilmediğimden soruyorum, bir site üzerinden aldım bir miktar. bir süre sonra sattım yine bir site üzerinden. bu site hesabıma geçerken random kullanıcı mı kullanıyor yoksa ortalıkta bir kurum var mı (btcturk diyosunuz mesela)? kurum varsa sıçma ihtimali de olmuyor mu?

btc turk dedikleri 2482ht8f2hf12hf817h28128f1 gibi kodu olan btc client kullanan biri sadece... adamın 1000tane btc si var alsat yapio kendi içinde.

Yani sen direkt bir kurumdan almıyorsun. mining olayı o yüzden vardı 6gb in üstünde datayı o yüzden çekiosun pc ne.

Diyelim 1m btc var içerde o btc al satla dönüp duruyor işte... ama mining yapanlar sayesinde bu devamlı artıyor... ama o artış yavaş kaldı al satlara göre oyüzden filan hayvan gibi firladı olay bu.

kafama yatmayan nokta bitcoin -> TL conversion'ı.

sattığın anda random bir adamdan mevduat hesabına TL para girişi olmuyor mu?
Sosyal ağlarda paylaş

MrLevie said:

Editor said:

MrLevie said:

kafama yatmayan nokta bitcoin -> TL conversion'ı.

sattığın anda random bir adamdan mevduat hesabına TL para girişi olmuyor mu?

btcturk ü kastediyorsun sanırım Adamdan BTC ni transfer yapmazsan o btc zaten hep adamın hesabında duruyor para artsada azalsada. Sana hesabından para yolluo yani başka bi olay değil...

Ama ben btc turk e güvenmiyorum rate leri kendi alış satışlarına göre ayarliyorlar yani hep kazanıyor adamlar sen kazandığını düşünsende kar dan zarar yapmış oluyorsun aslında
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...