Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

League of Legends

DoruK

Öne çıkan mesajlar

Ya fizzde brust mobility avoidance hepsi var eyv da Ryze early game kill vermedikden sonra mid late gamede azına sıçar fizzin.
morgana/morde her türlü agresif oynuyabiliyor baştan sona outfarm edip roamının önüne geçiyor.
vs vs
en öneli nokta fizz feedlenmicek sonuçda fed or feed champı.
Sosyal ağlarda paylaş

bende ryze oynayamıyorum mesela.

hani oynuyorumda öyle oynamak değil.

mana kastım olmadı.

ap kastım olmadı.

ap + mana kastım olmadı.

arkadaş ben mi bir şeyi yanlış yapıyorum yoksa bu böyle eğlensin gençler diye mi yapılmış bir champ.

hayır karşıma gelincede ağzımı kırıyor mid gamede hayvan gibi vuri.

anlamadım.

teach me.

hoş genelde adc jungle takılıyorum başarılıyım fakat bu ryzeı bir çözsem tam anasını satim.

fizz var ahri var sıkıntı yok, glasscannon oynamayı sevmediğimden başarılı skorlar elde edebiliyorum bu ikisiyle ama ryze?
Sosyal ağlarda paylaş

adam biliyorda sen ve takım arkadaşların uyuyormusunuz?bunun ward yokmu callı yokmu ?
rahat pushlayan bi champ misal anivia,morde,malza,morgana,tf vb fizz kaybolduğu gibi lane 1-2 büyü ile pushlayıp ister tovere çöker ister ganklanacak olan lane yardıma gider.

tabii kağıt üzerinde böyle önemli olan oyunun içinde de bunları uygulayabilmek ama deneyimden yola çıkarsak high eloda fizz bulky pusher yada ağır sustaine karşı pek fazla performans gösteremeyen bi champ (şu turnuvada şu adam bunu yaptı diyip genelleyemeyiz).
Sosyal ağlarda paylaş

onu geçtimde arkadaş vayne pickliyorum dk 5ten itibaren tüm laneleri gankliyorum ki condemn sayesinde, işe yarasın skill diye.

dk 20-22 arası skorum 6-1 6-0 falan assistimde var.

bunun üzerine mid 2 turret kaybediyor biz altta fighttayken, ve bunu tek champe karşı yapıyor, tank diyip güvendiğimiz garen 2 tane black clevearla geliyor ve anlamadığım bir şekilde sadece saldırı efektlerini flm yapıyor böyle damage yok ^^

herşeyi geçtim artık kaybedicez inhib spawn olmuş koruyayım diye gidiyorum, en önde ben varım anasını satim takımdan kimsede disable edeyim demiyor.

sonra ben b2den b3e düşüyorum elohellden çıkma umudumu kaybediyorum.

anlamadım ki.
Sosyal ağlarda paylaş

BioHazarD said:

nasil fail abi her champion releaseten sonra bak bakalim 2 hafta sonrasinda nerf yiyo mu yemiyo mu. 2 hafta da fix bak. hatta google'a 2 week lol nerf falan yazsan bile cikabilir yani haha :D elinde taslak olmasi ile biraz op cikarip sonra normale cekmenin hic bir alakasi yok

yine edit: jinx specific birsey degil bu.

Jinx released
<2 weeks>
Jinx nerfed

point proven
Sosyal ağlarda paylaş

BioHazarD said:

BioHazarD said:

nasil fail abi her champion releaseten sonra bak bakalim 2 hafta sonrasinda nerf yiyo mu yemiyo mu. 2 hafta da fix bak. hatta google'a 2 week lol nerf falan yazsan bile cikabilir yani haha :D elinde taslak olmasi ile biraz op cikarip sonra normale cekmenin hic bir alakasi yok

yine edit: jinx specific birsey degil bu.

Jinx released
<2 weeks>
Jinx nerfed

point proven

evet

zac-thresh-quinn-lucian saymazsak.

edit: aatrox bile sayılır o da 3.5 ay sonra nerflendi.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...