Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

League of Legends

DoruK

Öne çıkan mesajlar

BioHazarD said:

yazdigimi okusaymissin keske ake make demeden once :P

okudum, çok saçma.

BioHazarD said:

iste seklini random insanlara yapcan yeni takimin da acar bakar profilinden yani :D

BioHazarD said:
S-H said:

bir sürü insan sırf gözükmesi için işte gidip diamond 5v 3v takımları satın almış,belki de ona karşı yapılmış olabilir ellerinde patladı.

bunun icin para veren varsa zaten malin onde gidenidir, diamond borderi olsa oyunu bok gibi oynasa hic bir anlami yok.

şimdi sen ortalama bir şoför olsan ama bok gibi paran olsa ferrari, lamborghini vs. satın almıycak mısın ? alıcaksın. arabayı nasıl kullandığın önemli değil sonuçta ona sahip olup olmaman önemli hatta arabayı kullanmana bile gerek yok ali ağaoğlu gibi garaja atsan da yeter random insanlara şekil yapmak için.
bu da aynı şey. o yüzden buna para vereni mal yapmıyor sadece hakkıyla elde etmişi mal yerine koyuyor o kadar.

BioHazarD said:

ben de kotu bir yani var demedim, adamlar degistirdikleri seyi birileri agladi diye geri aldilar alternatif cozum bulmak yerine. kolaya kactilar yani.
+o zaman player behavior badgeler de gereksiz ona bakilirsa

sırf birileri ağladı diye geri almadılar, eskiye göre bu kadar kolaylaştırılmış bir lig sistemiyle bile kıçlarını silvera veya golda çıkaramayan -ki asıl ağlayanlar bunlar oluyor- bebeleri de sevindireyim diye aldıkları kararın ne kadar saçma olduğunun farkına vardılar.
Sosyal ağlarda paylaş

k1nJo said:

BioHazarD said:

yazdigimi okusaymissin keske ake make demeden once :P

okudum, çok saçma.

BioHazarD said:

iste seklini random insanlara yapcan yeni takimin da acar bakar profilinden yani :D

BioHazarD said:
S-H said:

bir sürü insan sırf gözükmesi için işte gidip diamond 5v 3v takımları satın almış,belki de ona karşı yapılmış olabilir ellerinde patladı.

bunun icin para veren varsa zaten malin onde gidenidir, diamond borderi olsa oyunu bok gibi oynasa hic bir anlami yok.

şimdi sen ortalama bir şoför olsan ama bok gibi paran olsa ferrari, lamborghini vs. satın almıycak mısın ? alıcaksın. arabayı nasıl kullandığın önemli değil sonuçta ona sahip olup olmaman önemli hatta arabayı kullanmana bile gerek yok ali ağaoğlu gibi garaja atsan da yeter random insanlara şekil yapmak için.
bu da aynı şey. o yüzden buna para vereni mal yapmıyor sadece hakkıyla elde etmişi mal yerine koyuyor o kadar.

BioHazarD said:

ben de kotu bir yani var demedim, adamlar degistirdikleri seyi birileri agladi diye geri aldilar alternatif cozum bulmak yerine. kolaya kactilar yani.
+o zaman player behavior badgeler de gereksiz ona bakilirsa

sırf birileri ağladı diye geri almadılar, eskiye göre bu kadar kolaylaştırılmış bir lig sistemiyle bile kıçlarını silvera veya golda çıkaramayan -ki asıl ağlayanlar bunlar oluyor- bebeleri de sevindireyim diye aldıkları kararın ne kadar saçma olduğunun farkına vardılar.

sacma deyip kestirmek kolay, neden sacma? o zaman lolkingi kapa gitsin madem detay sacma.

verdigin ornekle bir alakasi yok bu durumun, her ne kadar sana ayni gibi gorunmus olsa da.
edit: ornegin niye ayni olmadigini soyleyeyim: arabayi sana birisi iyi sofor oldugun icin vermiyor hic bir durumda, sen kazandigin para ile aliyosun.

edit2: turkiyede her turlu hile hurda (lol plus) ve oyun satmanin dondugunu herkes biliyor, soloQdaki herkes senin onerdigin gibi hakkiyla almiyor yani.

ya bu turk insaninin bu atari neye anlamiyorum arkadas, hayata isyanin varsa git ona yap sdfds :D
Sosyal ağlarda paylaş

illegal olup olmaması önemli değil. isteyen biri istediği zaman satabiliyor mu önemli olan o.
türkiyedeki durumu söyleyen sensin, peki bu borderlar falan senin istediğin gibi olsa bu illegal satışlar çok daha artacak mı ? artacak.

o zaman oyunu hepimiz silelim hiç uğraşmaya gerek yok ?
Sosyal ağlarda paylaş

senin gibi cevap vereyim mi ?
verdiğin örnekle bir alakasi yok bu durumun her ne kadar sana aynı gibi görünmüş olsa da. biri kafana nükleer silah atar diye yaşamayalım diyip kendini öldürürsen başka hakkın kalmaz ama lolü silince tekrar yükleyebilirsin.
nasıl güzel oldu mu?
Sosyal ağlarda paylaş

k1nJo said:

senin gibi cevap vereyim mi ?
verdiğin örnekle bir alakasi yok bu durumun her ne kadar sana aynı gibi görünmüş olsa da. biri kafana nükleer silah atarsa ölürsün başka hakkın yok ama lolü silince tekrar yükleyebilirsin.
nasıl güzel oldu mu?

yine guldurmedi, neyse sen ustte kalmaya caliscaksin ben ne dersem diyim, hulooo. o yuzden bu konusma bitmistir.

DoruK said:

Niye uzatıyorsunuz ki 5v5 odulunun soloq ekranında gözükmesi saçma. O zaman tanıdığın takıma sonradan soksunlar beni sırf onun için. Bi de kozmetik yani ultra gereksiz bişi için bu kadar muhabbetini yapmak luzumsuz

benim dedigim olay 5v5in soloqda gozukmesi degil, her odulun her kategoride birbirinden bagimsiz olarak gozukmesi. yoksa tabiki suanki duzende 5v5te diamond olunup soloqda diamond gozukulmesin.
Sosyal ağlarda paylaş

atarini git baskasina yap abi, ben ermis huzurlu bir insanim yani. fikrin neden sacma olduguna dair bir aciklama getirmedin, sadece saldirmaya calisiyorsun, bu da son mesajim sana hitaben.

eger oyunu update ederken takilan varsa sunu denesin, EUW forumlarindan bulup cevirdim:

1) Hard diskinizdeki LoL klasorune gidin (C:Riot GamesLeague of Legends)

2) Asagidaki klasorleri acin:
radsprojectslol_air_clientreleases[en yuksek sayi]

Bu dosyalari silin
- releasemanifest
- S_OK

3) 'deploy' klasorunu acin
asagidaki dosya ve klasorleri silin
- lib (klasor)
- META-INF (klasor)
- mod (klasor)
- lolclient.exe (dosya)
- lolclient.swf (dosya)