Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diren Haydarpaşa

Aiko

Öne çıkan mesajlar

Aiko said:

abi hala her akşam nefretimi döküyorum birşey değişmedi. hala hiç bir çalışma yok. tren yollarının olduğu yerde bir kaç özel araç gidip geliyor, ara sıra kamyonlar geçiyor o kadar.

akşamları ikitelliden kadıkoye 40 dk'da gelirken, kadıköyden minibüsle göztepeye gelmem 1 saati geçiyor bazen. fb maçı varsa o gün yürüyorum eve daha çabuk gidiyorum :X

şimdi birde metro çalışması ayağına erenköy minibüs yolunu tek şeride indirmişler çift taraflı. söğütlüçeşmede 1 senedir süren boklu dere ıslahına hiç girmiyorum bile.

off dün ben de s.çeşmeden maltepeye 1 saatte geldim resmen o göztepe hastanenin oralar gitmiyordu bile trafik. şu tren kapandığından beri istanbulda gezemez oldum zaten, anamın evi pendikte oraya bile gitmek işkence ötesi, kendi evim süreyyaplajı tren istasyonunun orda resmen artk gezmeye çıkalım mı deyince süreyyaplajına iniyoruz başka yer haram toplu taşımayla.
Sosyal ağlarda paylaş

Eve donemiyorsun, minibüs yolu, ve e5'den bağdat caddesine bağlanman için tren yolunun altından geçmen gerekiyor. Nerdeyse hepsini kapattılar... Hatta maç günleri bu tip bir güzargahtan eve dönmek için tek yolum selami çeşme köprüsü şu anda.

O yüzden Kadıköylüye eziyet.
Sosyal ağlarda paylaş

LathspeLL said:

Yani bir çalışma var gibi ama çoook yavaş ilerliyor. Ethem Efendi Caddesindeki köprüyü yıktılar 1 ay evvel falan, biraz ilerideki alt geçit yıkıldı ve üst geçit olarak açıldı orası falan.

Yani birşeyler yapılıyor ama o kadar yavaşki çıldırtıyor yarattığı sorunlar. Ve bu uzun süre devam edecek belli.

baskanlik geldikten sonra hizlanicak bu calisma, faiz lobisi engel oluyor su anda

iskembeden sallamiyorum, ABD de demiryolu devrimini baskanlik ilanindan sonra gerceklestirdi bir kere hih
Sosyal ağlarda paylaş

Gebze-Halkalı hattı OHL adlı İspanyol bir şirkete ihale edildi. Şirket yaklaşık 3 defa açılıp kapandı Türkiyede. İhale iptal oldu aynı fiyata akasına vermek istediler kimse almadı. Uzamanın sebebi bu İspanyol şirket.

Şu anda bir anda hızlanmasının sebebi OHL'e taşeron olarak Kolin Kalyon Cengiz girdi. İş biticek dendi bu adamlara bu adamlarda son hız çalışıyor. İş simdi cidden biticek. Ama gene 2019dan önce değil
Sosyal ağlarda paylaş

Aiko said:

abi hala her akşam nefretimi döküyorum birşey değişmedi. hala hiç bir çalışma yok. tren yollarının olduğu yerde bir kaç özel araç gidip geliyor, ara sıra kamyonlar geçiyor o kadar.

akşamları ikitelliden kadıkoye 40 dk'da gelirken, kadıköyden minibüsle göztepeye gelmem 1 saati geçiyor bazen. fb maçı varsa o gün yürüyorum eve daha çabuk gidiyorum :X

şimdi birde metro çalışması ayağına erenköy minibüs yolunu tek şeride indirmişler çift taraflı. söğütlüçeşmede 1 senedir süren boklu dere ıslahına hiç girmiyorum bile.

çözümü evden çıkmayarak buldum ben
ev iş arası metro zaten
onun dışında evden çıkmıyorum.

evden çıkmayınca istanbul çokta kötü bir yer değilmiş.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...