Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

TTNET Uplinks Overview

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

Millet düzeldi diyor ama durum vahim

Tıkla[hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage

[Bu mesaj SilphatosIce_ tarafından 30 May 2003 17:19 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj SilphatosIce_ tarafından 30 May 2003 17:20 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Okulda kablodan giriyorum orda biraz düzelme var aslında kablo iyi durumdaydı bu sabah[hline]''Eğer o her kimki canavarlarla savaşıyorsa dikkat etmelidir yoksa kendiside bir canavara dönüşebilir. Ve eğer o kişi karanlığın derinliklerine uzun süre bakarsa; karanlık onun kalbinin içine yansır.'' - Friedrich Nietzsche

Sosyal ağlarda paylaş

ya düzelme şu yüzden oluyor , baktı millet giremiyor hiç bi yere internet cafe ler falan bomboş artık millet girmiyor nette , dün sabah 6 gibi 21kb ile download yaptım , yahoo malimi okudum yolladım , şimdi değil 21kb , 2,1kb yaparsam göbek atacam
offffffff allahım offfffffffff[hline]~Sultan of the Empire Earth~
Sosyal ağlarda paylaş

Sanırım Singapurdan gemi 30 unda çıkmış. Normal gemi geliş zamanı 20 gün ve civarı fakat sanıyorum bu gemi tamir gemisi olduğu için daha hızlı yol alıyodur. Tahminim 14 gün civarında olay yerine ulaşıp kablo tamiri içinde 1 gün desek toplamda; 14+1-2(2 gün geçti yola çıkalı)=13 güne inşallah internetimiz olacak. Buda tahmini verilen 6 haziranı doğrular nitelikte.[hline]Sungur - Scout of Hun (LvL 50)
Necrocks - Necromancer of Hun (LvL 44)
Sosyal ağlarda paylaş

olsun deişik teknikler war. mesela bi siteyi mi açıyosun atıyorum itiraf.com... (hergün bakarım da) sitede bakıcaam bütün sayfaları açıyorum soora hattı kesiorum saatlerce okuyorum... Ayrıca hafta içi bundan başka bişey için fazla girmiyorum. Sadece akşam 10:00 dan sonra giriyorum (yannız dikkat 9:59 da da girseniz sabah tarifesi giriyor onun için saat 10'dan bi on dakka sonra falan girin) pazar günleri istediğim saatte istediim gibi baalanıyorum. böle yani fatura 30 milyonu dooru düzgün geçmio :)[hline]A Ferrari is a dream, two Ferrari's are paradise while three Ferrari's are just too good to be true ;)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Afterdeep, 01 June 2003 02:07 tarihinde demiş ki:
Sanırım Singapurdan gemi 30 unda çıkmış. Normal gemi geliş zamanı 20 gün ve civarı fakat sanıyorum bu gemi tamir gemisi olduğu için daha hızlı yol alıyodur. Tahminim 14 gün civarında olay yerine ulaşıp kablo tamiri içinde 1 gün desek toplamda; 14+1-2(2 gün geçti yola çıkalı)=13 güne inşallah internetimiz olacak. Buda tahmini verilen 6 haziranı doğrular nitelikte.[hline]Sungur - Scout of Hun (LvL 50)
Necrocks - Necromancer of Hun (LvL 44)

ben gemi 30 mayıs saat 21 de kaza yerine ulaşmış diye biliodum? eminmisin bu söylediklerine?[hline]Oski lvl50 Hero RR3+
Excalibur | Hibernia / EU

Hepimiz OSKİ'yiz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...