Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Eski uyelerden unity100 ben. Tek mesaj atmaya geldim

dazuu

Öne çıkan mesajlar

chrome said:

Bir de bir rap sarkisi vardi uo icin snn de yapilmis

Neler olur neler biter bilemem
Olum beni istiyorsa karsi gelemem
Korkum yok ama beni sevenler icin
Yasamak gerekirse kolay olemem diye

Orada bile adi gecerdi..
Hey gidi

oradaki dark unity mi bu arkadaş? vay be

edit: ben de şarkıyı hatırladım da kafam gitmiş olsun
Sosyal ağlarda paylaş

ben de yetmez ama evetçiyim. cumadan beridir de sabahlara kadar gösterilerdeyim, dün de en önde pankart taşıyordum, üç günde yediğim gazın da haddi hesabı yok

şimdii, en keyifli kısma geldik; yarın aynı maddelerle aynı referandum olsun, yine aynı oyu veririm -hoş veremedim ben oy, yeni dönmüştüm ülkeye kaydım yoktu ama, verebilseydim evet verirdim

sapla samanı karıştırıyorsunuz. ne tayyipi severim, ne akpyi ama sevseydim de bu eylemlere katılmaktan utanmamı gerektirecek birşey olmazdı bu

edit; oha ben yazana kadar akış değişmiş zaten
Sosyal ağlarda paylaş

ahaha copry iyi niyetle söylediğini varsayıyorum =]

at gözlüğü bende hiçbir zaman yoktu, kurtulmaya ihtiyacım yok ki. gözü kapalı tayyipi desteklerken bu olaylar gözümü açmış değil, ne bok olduğu belliydi zaten her zaman; ama referandum apayrı bir konu. at gözlüklerim olsaydı o zaman hayır oyu verirdim zaten

kendi adıma böyle, yoksa hayır diyen at gözlüğüyle bakıyor anlamında söylemiyorum. yakın arkadaş çevrem ve ailemden herkes hayır dedi mesela. lol "benim kürt arkadaşlarım da var" gibi oldu bu ama demek istediğim at gözlüğüyle alakası yok; düşündüm değerlendirdim kararımı verdim ben, pişman da olmadım, tayyip zırvaladıkça pişman olacak da değilim. her tayyip failinde "bu da yetmez ama evetçilere kaçsın" muhabbeti çekmek çok dert değilde, şimdi sam gankleniyor diye geldim bottan
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

ilk mesajı atana demiş bence onu ama hehe

aaa harbiden ha, pardon o zaman

bu vesileyle; selam unity :) sağ savunmuyordun sen bu arada, haksızlık etme kendine. bana klavye kırdırmışlığın da vardı ama sağ görüş savunduğunu hatırlamam hiçbir zaman

arcane; sen bana liberal mi dedin? bana mı dedin? bana mı?
sam; lol
Sosyal ağlarda paylaş

O şeçinde hayır verenlerin bir çoğu AKP zihniyetine verdi. Adamlar süper yasaların arasına muhalefete göre kendi zihniyetlerini yayma yasaları sokup, o gül gibi yasalari tek tek geçirmedikleri için hayır dedim mesela. İnsanları bu tip ezmeye hakkı yok kimsenin. Delikanlı gibi yiyosa muhalefetin hayır dediği yasalardan girselerdi.
Sosyal ağlarda paylaş

Remus said:

O şeçinde hayır verenlerin bir çoğu AKP zihniyetine verdi. Adamlar süper yasaların arasına muhalefete göre kendi zihniyetlerini yayma yasaları sokup, o gül gibi yasalari tek tek geçirmedikleri için hayır dedim mesela. İnsanları bu tip ezmeye hakkı yok kimsenin. Delikanlı gibi yiyosa muhalefetin hayır dediği yasalardan girselerdi.
Sosyal ağlarda paylaş

bıraksa alkolik olur, çoluk çocuk da yapmazsınız siz

bu arada gördüğüm en yaratıcı pankartlardan biri "bizim gibi 3 çocuk daha ister misin tayyip" pankartıydı, hastası oldum. 5. gün de çok iyiymiş yalnız, title vermeye girdim hazırlayan arkadaşa da uzun oldu koymadım ehü
Sosyal ağlarda paylaş

hayır. peki referandumdan hayır çıksaydı daha iyi durumda mı olacaktık?

edik; haliyle cevap alma amaçlı sormadım fiz, trolleme derdim de yok biliyorsun. bence referandumdan evet çıkmasının artıları oldu, olası eksilerinden birçoğu da gerçekleşti bir yandan falan ama apayrı ve uzun bir tartışma gerektirir o. özeti şu ama fikrimi soruyorsan, yarın aynı referandum olsun yine aynı fikri savunurum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...