Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

moriarty'nin kimliğini bilen bana özel mesaj atsın, ödül var

KuddusiMavra

Öne çıkan mesajlar

çetoyu günahım kadar sevmem, kendisi nerden uydurduysa benim özel güçlerimi (?) kullanarak onu banlattığımı falan iddia etti uzun süre. kahveden fırlamış tripleri falan sökmüyor burada. şu forumda da en nefret ettiği adamlardan biriyimdir. ama ayıp lan kızından falan girmek.
Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

Jim_E_Rustler said:

KuddusiMavra said:

Jim_E_Rustler said:

Çeto sen baya baya dümdüz gerizekalısın, kızın da çok büyük ihtimalle genetigin kurbanı olarak gerizekalı.

Adım da ahmet salih bozdaş. 1.75, tüy siklet.

Gel zibidi.

yine kızımı karıştırdığına göre aptallıkta diğerlerini geçmeye kararlısın. sokaktaki iki laftan fazla laf edemeyen adamlardan farkınız ne olm? kızımı karıştıramadan benimle ilgili duygularınızı ifade edemiyor musunuz? seni de bulacağım.

Ya şapşal bulmana gerek yok adres atayım.

Kızın da büyük ihtimalle daha genç yaştan kafasına baba düşen propogandaların yüzünden beyin hasarlı.

O yolun geri dönüşü yok, scarred for life.

ya at işte adresini oğlum. yurtiçindeysen uçağa atlayıp yarın geleceğim. yurtdışındaysan da bir şekilde şu ay ki seyahat programımın ardından bulunduğun ülkeye bir iş seyahati hazırlar yanına gelirim. söyle.

Ya Ceto soruyoruz soruyoruz da millete geri vitesci demekten cevap veremedin bi turlu. Napican bulursan ? Asican mi ? Kesicen mi ? Dayak mi atican ? Ne yapican ? Acik acik yazsana sunu ?

Hani zaten ustu yari kapali tehdit edip duruyosun milleti, erkeksen adamsan diye kiskirtmaya calisiyosun, millete geri vites yapiyosunuz deyip duruyosun, saydiklarinin azicigi kadar delikanli ol da acik acik soyle sunlari.
Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

di said:

Adam google'da ad soyad aratip sonuclarla goz dagi vermeye calisiyor ya la.

yok geri zekalı. öyle bir şey yok. feys yeterli oluyor ve bilgiler doğru.

Meali : Google'i bile akil edemedim, neyseki facebook yetti. Bi de hakaret ediyor diye aglayinca yemiyorlar artik, haliyle gerizekali diye de ekleyeyim hazir elim degmisken.
Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:

Jim_E_Rustler said:

KuddusiMavra said:

lan kadınmış bu...sen çekil aradan.

Ben taksim tarafındayım haftanın 4 günü. Geldigin zaman dürt, gelirim ben.

Ne yapıcaksın onu da bi yaz da.

sen gene de gitmeden temiz camasir giy, nolur nolmaz.

taksim ilkyardım hastanesinde tanıdıklar var, boklu donla gitseniz örtbas edebiliriz. raat olun.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...