Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

moriarty'nin kimliğini bilen bana özel mesaj atsın, ödül var

KuddusiMavra

Öne çıkan mesajlar

İlk gorilla glass'ı S2 üzerinde kullandılar ve epey iyi sonuç verdi, söylediklerine göre daha gelişmiş olan versiyonu gorilla glass 2'yi s3 üzerinde kullandılar ama tasarımın fazla oval olmasından dolayı milletin elinde çatır çatır kırıldı, s4 de ise gorilla glass 3 dediler, ama şimdilik bi yamuğunu görmedim, zamanla görücez.

s5 sanırım oled/flexible lcd olarak geliceğinden böyle problemler pek kalmıyıcak.
Sosyal ağlarda paylaş

Finklorpeyniri said:

KuddusiMavra said:

Finklorpeyniri said:

KuddusiMavra said:

Finklorpeyniri said:

ya forumun yarısı gerçekte tanıyor beni. biryerlerden bulmanıza gerek yok uğraşıp

çok görüşmek isterse hakkaten de görüşürüm nedir? ama sonu çok acı olur. klavye delikanlısı var forumda evet çok. ama çok ters insanlara denk geldiğinin farkında değil çetintaş.

ulan bana bak. beni tehdit edecek adamın ağzını kırarım. 2 saattir yazıyorum; ne iki saati, daha önce de kaç kez sordum,hep ahahah,asdasmasada, kıvırttın,geçtin....kimsin oğlum, söyle bakalım, geleyim, göreyim ne kadar ters insanlarmışsınız? bir de neden çoğul, ne oluyor yani, yanına geldiğimde sürü ile mi karşılayacaksınız lan beni?

eybiayım. ciayeyim

al...bu da geri vites...oğlum, tamam ben de seviyorum gırgırı,şamatayı, zaten bu forumda bu kadar takılmamın en büyük sebebi bu. hayatın stresin,,günün yorgunluğunu harbiden alıyor şu forum ortamı. ama böyle de olmaz ki.

ya tatlım. bebij. benim boksörlüğüm var. cons dediğin adam seni tutar ortadan ikiye büker herkül gibi adam. screwy sana üfürür lan.

gerçekten ayarlayalım görüşelim bu kadar çok istiyorsan bir eğitimli dayak yersin. çok ağır rencide olursun bunu böle seni döverik lan dımbık falan gibi triple söylemiyorum. gerçekten olacak olanı tahmin ediyorum yani. sus o yüzden. ,

şuna değmez yani tanımadığın adamlar önünde neyin savaşını veriyosun? internetten dövüyoruz yeterince birde reelde dayak istemek nasıl bir saçmalıktır.

ya eklemlerinde sıvı kalmadığı yaşta genç adamlara ağzınızı kıracağım falan diyorsun. bide düz adamlara denk gelmiyorsun bunu söylerken. şu boş tehdit değil forumdan birsürü insan tanıyor yani.

ben tekrar söylüyorum şunu reale taşımaya çalıştıkça her cephede kaybedeceksin çetintaş.

göttaşları yenemezsin. sus otur evinde. ailenle vakit geçir zaten azıcık ömrün kalmış ):

aptal seni. cesaretini yiyim senin. boksörmüş, doğrudur bok bayısın işte. o kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

qqqqqq said:

tamam bir-iki serinin devam etmesini anlarım da, developerların hep eski serilerini devam ettirip yeni ip göstermiyor olması, riske girmekten korktuklarını, yeni fikir yaratamıyor olduklarını, teknolojiyi ve oyunları daha ileriye taşıyamıycak olmalarını gösteriyor.
bu da bir yeni konsol tanıtımı sırasında ortaya çıkması hoş bir şey değil.

seri devam ettirmek istiyorsan konsol çıktıktan sonra istediğin kadar devam ettir de, konsol tanıtımında sadece seri devamları gösterilmesi kötü olmuş.
uncharted ps3'ü nasıl taşıdıysa, onun gibi yeni ip'ler göstermeleri gerekliydi.

aahahah, hatlar karıstı :)
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

di said:

Ya simdi anket deyince bi de aklima Ceto'nun anketleri geldi. Milletin cuku ustune anket yapip duruyodu di mi ? Kim kac posta atiyo, kim cukuyle napiyo falan.

Bi garip.

o zun yapti ama..

ironi..

Yok abi o yeni. Ceto'nun ilk zamanlariydi, nefes almak yerine anket acip duruyodu o zamanlar. Istatistik toplayip satiyo diye suphelendiydim hatta o derece abartiydi.
Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

di said:

Ya simdi anket deyince bi de aklima Ceto'nun anketleri geldi. Milletin cuku ustune anket yapip duruyodu di mi ? Kim kac posta atiyo, kim cukuyle napiyo falan.

Bi garip.

yok yavrum öyle bir anket. ama senin aklında çükle ilgili bir şeyler kalmış,belli.

http://image.haber7.com/haber/haber7/photos/memati_bu_fotograflarla_oldu_galeri13616059690_h993770.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

di said:

Bi garip.

yok yavrum öyle bir anket. ama senin aklında çükle ilgili bir şeyler kalmış,belli.

Off. Cok pis laf soktun Ceto.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...