Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Banka ve Faizler

Ayfon

Öne çıkan mesajlar

o senin birazda çalışmana bağlı
a bankasında vadesiz mevduat ortalaman aylık xxx tutarının üstünde ise almıyordur.
b bankasında otomatik fatura talimatın varsa almıyordur.

bunun gibi bir sürü farklı uygulama var. banka ismiyleriyle bilgi istersen ö.m at.
Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

Ayfon said:

Yok elesso ben düzenli para yatirabilecegim bi hesap acacagim. Yani Vadeli olunca faize yatirmis oluyorsun sanirim parayi, öyleyse hayir. Vadesiz TL hesabi.

aylık faize yatır. faiz dolduğu günü takip et, o gün yatıracağın parayı yatır.sonra tekrar faiz işler ve bu şekilde devam edersin.

cetintas bu olmaz ki abi. 1 ay paraya dokunamiyorum faize yatirinca. Bana vadesiz ve masrafsiz bir hesap lazim.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Enpara nasıl?

hiçbir zaman hesap işletim ücreti, eft, havale ücreti, fatura ödeme, otomatik ödeme talimatı ücreti almayacaklarını söylemişler. şu haliyle mükemmele yakın duruyor. ama önemli bir eksiklik var, o da kredi kartı ürünü bulunmaması. kart aidatı ücreti olmayan bir kredi kartı da çıkarırlarsa başka bankalardaki bütün hesaplarımı kapatır, diğer kredi kartlarımı iptal eder, temelli yerleşirim buraya.

http://eksisozluk.com/enpara-com--3556994

Ekşi den şöyle yorumda bulunmuş birisi doğru mu?
Sosyal ağlarda paylaş

Finansbank Enpara . com diye bir hizmet çıkardı ve bu hizmetin zengin faizi diyerek millete inandırdı ve şimdi de ilk başladığı günden bu yana sürekli faiz indirimine gidiliyor tabi kar marjı yükselince bunun olması doğal zaten yeterince para kazandı .

Bu işten Merkez Bankasına bağlıyız açıklamasından başka açıklama yapamıyorlar kardeşim madem farklısınız farkınızı ortaya koyun kar edene kadar millete cazip görünüp karınızı hedefledikten sonra prensiplere aykırı hareket ettiğinden bu hizmetten hiç memnun kalmadığımı belirtmek isterim .

Dosya yok şube yok diyorlar daha fazla vereceğiz dediler ama normal bankalarla aynı seviyelere geriliyor biz tüketiciler küçük mevduatlarımızı değerlendiremiyoruz.

http://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/1790387/finansbank-enparacomdan-para-kazanamiyoruz/haay4

Faizi daha sonra giderek düşüyor mu bu dalganın
Sosyal ağlarda paylaş

Ayfon said:

Para yatirma amacim TR'den yaptigim harcamalar, altinin durumuna göre yatirim vb. Yani para vadeli olursa dokunamam, bu isime yaramaz. Her an para yatirip cekebilecegim bir hesap olmali.

vadesiz açıcaksın bi de yatırım hesabı. vadesizden öyle belli aralıklarla kesilen para çok önemli bi miktar olmuyo genelde. vadesizde durcak yatırım yaptıkcada yatırım hesabına geçicek. mesela altın fonunu sattın yatırıma 1-2 günde geldi ordan anında vadesize aktarabiliyosun tekrar. mesela bi kısmını vadeye yatırmak istersen. ana merkez vadesiz yani
Sosyal ağlarda paylaş

Evime kadar geldiler ve işlemler 1-2 dakka arası sürdü. 10 sene önce ne dolandırmışlardı beni hesap açacağım diye. Bakalım şuraya kadar herşey güzel sonuda güzel olur. Biryerde patlamazlar umarım

Eskiden babama kredi kartı için memur şahit şartı koyarlarken şu an bana kredi kartı vermek için bankaların sıraya girmesi.... Teknoloji gelişiyor
Sosyal ağlarda paylaş

enpara kullanıyorum ben de.

bi vadesiz hesap açıldı. ben de üstüne bi de birikim hesabı açtım. mesela 1,500 attım birikime günde 34 kuruş gibi bir faiz alıyorum. müthiş para. sadece 24-06 arası paranı elleyemiyorsun o kadar. şuan brüt faiz %8.

@arcane
7,5'du geçen hafta 8 oldu sonra. artıyor hala.

parayı atmden fln atıyorum. yada başka hesaptan yolluosun işte.

en güzel olayı arcane'in de dediği gibi yemek sepeti indirimi.
geçen kfc söledik mesela 36 vereceğimize 29 verdik.

çok kullananlar için süper ben haftada 10 kere fln yemek söylüyorum yemek sepetinden 2 tanesi bedavaya geliyor bu yemeklerin.
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

kredi kartını alıp kullanır sonra da "omo bono yollok öcröt yonsottolor" diye gezersin sldjkasjkld

:D

Derim abi. Bir banka kredi kartından herhangi bir aidat almıyoruz derken diğerinin alması bana ters geliyor ve alan bankaları mimledim yakınlarından bile geçmiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

fenn said:

Evime kadar geldiler ve işlemler 1-2 dakka arası sürdü. 10 sene önce ne dolandırmışlardı beni hesap açacağım diye. Bakalım şuraya kadar herşey güzel sonuda güzel olur. Biryerde patlamazlar umarım

Eskiden babama kredi kartı için memur şahit şartı koyarlarken şu an bana kredi kartı vermek için bankaların sıraya girmesi.... Teknoloji gelişiyor

komisyon alsaydım şundan ya :(
Sosyal ağlarda paylaş

Black-ice said:

enpara kullanıyorum ben de.

bi vadesiz hesap açıldı. ben de üstüne bi de birikim hesabı açtım. mesela 1,500 attım birikime günde 34 kuruş gibi bir faiz alıyorum. müthiş para. sadece 22-06 arası paranı elleyemiyorsun o kadar. şuan brüt faiz %8.

@arcane
7,5'du geçen hafta 8 oldu sonra. artıyor hala.

8,25 oldu birikim diğeri 8,75 değişiyor sürekli piyasaya göre.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...