Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Taksim Gezi Parkı Yıkımı

Killer

Öne çıkan mesajlar

KuddusiMavra said:

Rewendor said:

Valla ben de Kuddusi nasıl oldu da bu konuya hiç yorum yapmadı tam onun iştahını kabartacak konu bu diyordum. Hükümet zorbalığı desen var, polis desen var, yasadışı yıkım desen var, direnen gençler desen var, onlara biber gazıdır orantısız güçtür var, çapulculuk ve yağmacılık (çocukların çadırları yakılmış) var, usulsüzlük (yıkım izni yok) var, ucundan BDP bile (gerçi bu sefer haklı tarafta Süreya Önder'le, adam resmen iki kere parkı kurtardı) geçiyor. Daha ne olsun?

:)
bu gezi parkı mevzusu çerez be güzelim; ne 1 mayıslar, 19 mayıs,29 ekim,kaç tane silivri görmüş adamım...gezi parkında toplumun gazını alıyorlar. hepsi bu...

anlayasın diye abartarak yazayım
birinde 29 ekim bizim, siz kutlamayın diye ötekileştirme vardı

bunda da park hepimizin, ister siz de direnin, isterseniz de seyredin, biz bu parktayız mesajı var

anti-akp ciliğe dönüşecek olsa bile, başlangıcı toplumsal tepki olarak çok güzel bir şey
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

demirörene zaten insanlar kışın ısınmaya, yazın serinlemeye giriyor bi, 10 dk durup çıkıyor. ben bi de ekstradan flash bellek almaya girmiştim.

:)
aynen, ben de bu ne olmuş ki diye girdim bir kez.
nefes çevrimin bitmeden çıktım :)

bu arada
hakikaten orada olmayı öyşe çok istiyorum ki şuan, gözüme kestirdiğm ağacın tepesine tünemeyi... oradan tükürmeyi ve vs..
aynen her demirörenin önünden geçerken yaptığım gibi
Sosyal ağlarda paylaş

faydalı bi paylaşım var ben şahsen yarın yapmayı düşünüyorum umarım ilginizi çeker.

AKLIM FİKRİM GEZİ PARKINDAKİ DİRENİŞTE AMA GİDEMİYORUM ÇOK ÜZGÜNÜM DİYENLER BİR ŞEY YAPABİLİRSİNİZ. GEZİ PARKINDAKİLERE YEMEK YOLLAYABİLİRSİNİZ.ŞÖYLE YAPILIYOR :

Taksim'e gönderim yapan her hangi bir dükkana sipariş verip şu adrese gönderiyorsunuz : Gümüşsuyu Mah. Mete Cad. Taksim Gezi Parkı Koordinasyon Masası. Ceylan Intercontinental Oteli Personel Girişi Karşısı Taksim
Taksim Gezi Parkı Girişi, Organizasyon Masası. Teslim alacak kişiler Zayno Hanım veya Cenk Bey olacak.

HAYDİ KAHRAMAN EYLEMCİLERE YEMEK ISMARLAYALIM. (PAYLAŞIRSANIZ SEVİNİRİM)
Sosyal ağlarda paylaş

kimse yardim beklemiyor orda bu arada
destek bekliyor
kalabalik istiyor
direnis istiyor
kime uzatsaniz yiyecek ya da icecek tesekkurler diyerek elindekileri cantasindakini gosteriyor zaten
diyeceksiniz bana 1 hafta daha surer sonra kalabalik dagilir ve yikilir
bir umit diyorum ben. olurda engel olursak bu yikima ileride cocuklarimizi gezdirir "bak burasi yikilacakti biz engel olduk. sabahladik el ele verdik tayyip denen dikdatore karsi geldik biber gazi pahasina" diyebiliriz.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...