Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Taksim Gezi Parkı Yıkımı

Killer

Öne çıkan mesajlar

Cuce said:

valla bilmiyorum abi ben teknik olarak baz istasyonu 3g falan nedir ne kadar genıs alanları kapsar ne kadar bandwidht sağlar vs vs ama herkez elde telefon birilerine haber konuyu yaymaya calısıyo ediyo, ciddi trafik var o yüzden dediydim.

Böyle durumlarda mobil baz istasyonları gönderiliyor genelde, maçlara falan mesela, ama konu akp ye kafa tutmaya gelirse operatörler yusuf yusuf dağılır.
Sosyal ağlarda paylaş

şu karı(!)ya dair böyle bir paylaşımda bulunmak kim ben kimsss
gene de kendisine duyduğum saygısızlığımı koruyarak paylaşıyorum patiler:

nazlı ılıcak: geçen gün Topkapı Sarayına torunumu götürdüm. çok bakımsızdı. her yerinden sular akıyordu. nedenini sorduğumda, ödenek yetersizliği dediler. taksim'e Topçu kışlası yapacaklarına, mevcut tarihi yapıları korusunlar....( CNN dört bir taraf isimli tartışma programı )
Sosyal ağlarda paylaş

"nutella yerim" said:

tv den olayları izleyip de "tinercilerin, orospuların ve pezevenklerin cirit attıgı bir park" diyen adamlar cogunlukta

öyle ama

Myshkin said:

bugüne kadar ki hangi inatlaşmadan akp zararlı çıktı?

bu seferki bindirilmiş kıta değil birikmiş tepki
her zaman, zamana yayardı akp tepki çekcek şeyleri bu sefer acele ettiler
Sosyal ağlarda paylaş

Valla bunun sonu yine de kötü. Sonuçta bu kalabalık sadece geciktiriyor işi, ve zamanla azalacak, ilgisini kaybedecek. Bir yandan da alışacak duruma. O ara bir boşluğuna getirip polis de girişecek heralde. Alışkanlıkla da sonrasında pek tepki gelmeyecek.

Tayyip zaten karakteri falan belli, bilinen bir adam. Hele hele iş böyle inada bindikten sonra ucunda bırak siyasi kariyeri kellesi olsa geri adım atmaz. Eninde sonunda kaçınılmaz son belli gibi, pek ümidim yok o konuda.

Ama insanların organize olduğunu, tepki gösterdiğini görmek güzel. Bu tepkiyi oylarına da yansıtmalarını dileriz.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...