Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Taksim Gezi Parkı Yıkımı

Killer

Öne çıkan mesajlar

said:
Polisin 'TOMA' olarak tabir edilen toplumsal müdahale aracı, Gümüşsuyu Askeri Hastanesi önünden geriye dönmek istedi. Aracın geniş olması nedeniyle polisler, aracın dönüşü için Gümüşsuyu Askeri Hastanesi'nde görevli askerlerden acil servisin girişindeki bariyerlerin kendileri için açılmasını istedi. Ancak hastane görevlileri, 'yasak' olduğu gerekçesiyle bariyeri açmadı. Bunun üzerine polisler, bariyeri açmayan askerlere tepki gösterdi. Polislerden biri, "Bir dahaki sefere buraya gaz bombası bırakacağım." üzerine ortam iyice gerildi. Görevli bir er de polislere, "Siz gaz bombasını atınca biz de bir şeyler atarız." karşılığını verdi. Gerginlik, bir süre sonra yatıştı.

let the fight begin...
Sosyal ağlarda paylaş

tinu said:

qqqqqq said:

Ne ağlandı arkadaş 3 tane ağaç için

hani o ağlandı dediğin ağaçlarmı odun, yoksa sen mi tam bilemedim. yani o 3 tane ağaç ağaç olarak kalsa seni kessek daha iyi odun olur senden.

hah akla ilk gelen ağaç esprisini de yapmış.
Gerçek bir ortalamasın.
Sosyal ağlarda paylaş

qqqqqq said:

tinu said:

qqqqqq said:

Ne ağlandı arkadaş 3 tane ağaç için

hani o ağlandı dediğin ağaçlarmı odun, yoksa sen mi tam bilemedim. yani o 3 tane ağaç ağaç olarak kalsa seni kessek daha iyi odun olur senden.

hah akla ilk gelen ağaç esprisini de yapmış.
Gerçek bir ortalamasın.

esprimi? ben ciddiyim
Sosyal ağlarda paylaş

Zaten yapılması gereken tek bir şey kalıyor. Silivride mahkeme oldugu bir gün oraya yıgıcan 10000 insanı basacan mahkemeyi alacan herkesi. Sonra onlar önde yüzbinlerce vatandaş arkada meclisi basıcan.

Ölenler olacak ama ülke ancak böyle temizlenir. Yeni bir kurtuluş savaşına ihtiyaç var artık bu ülkede.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...