Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

AVATÜRKE TEPKİ

HolyRaider

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar.

Yaklaşık 1 aydır Avatürk'ün forumlarını takip ediyorum. Malum WoW çıkıyor ve ben de heyecanla bu oyunu bekliyorum. Oyunu nasıl alayım derken aklıma Avatürk geldi. Hani herkesin övgüyle bahsettiği şu canımız kanımız Avatürk. Forumlara girdim baktım 3-4 tane WoW konusu açılmış. herkeste aynı soru "Avatürk wow'u getirecek mi" diye. mesajlarımı attım sorularımı sordum. iki üç gün bekledim. ses yok. maille ulaşayım dedim. attım mailimi. ses yok. bari sitenin dilek/şikayet kutusuna mesaj yazayım dedim. ses yok. bari dedim Ava'dan ses gelmiyor.

yahu bu Avatürk tabu mu oldu da kimse konuşmuyor sesini çıkarmıyor. forumlarından takip ettiğim kadarıyla herkes bu durumdan şikayetçi. bu yüzden oyunları amazon gibi yurt dışı sitelerinden alıyorlar. Bu durumda Avatürk zararlı çıkıyor.

bu adamların mantığını anlamadım ben. nolur bi yardım edin. sinirden mahfoldum buradan.

diyorum ki buradaki herkes bi 2 dakikasını ayırıp avatürke mail veya başka bir yoldan ulaşsa, sesini yükseltse...

"imagine all the people..."
"you may say i'm a dreamer..."
Sosyal ağlarda paylaş

avatürkün forumlarını pek taktığını sanmıyorum, sadece oyuncuların birbiriyle muhabbet için açtığını düşünüyorum.

zaten orda aldığın tek cevap "[email protected]"..

paticik forumlarından pek birşey ümit etmeni tavsiye etmem, zaten Avaturk'le pek bağımız yok.

Avaturk moderasyon sistemini değiştirmediği sürece yapabileceğin, o "sihirli" e-mail'e mesaj atman
yani: "[email protected]"[signature][hline]mono - life in mono
Sosyal ağlarda paylaş

Blizzard'ın Türkiye distribütörü belliyken ve onlar bile WoW konusunda umut verici birşeyler söyleyemezken hatta hiçbir icraatta bulunmamışken bence Avaturk'den bu konuda çok şey bekliyorsunuz.Sorun ilgisizlikleri veya cevap vermiyor olmalarıysa bunun platformu burası mı tartışılır..[signature][hline]"I have seen the future of horror, and his name is Turk Telekom"
- Stephen King
Sosyal ağlarda paylaş

Bir Avaturk admini olarak kendimce cevap vereyim.
Blizzard'ın "sözde" Türkiye Distrübitörü Esen Elektroniktir. Ve bu firma bu tür olaylara nedense hiç önem vermemekte. Mesela Half-Life 2 distrübitörlüğüde Esen'de (Vivendi Universal). HL2 gibi bir oyun çıkıyor ve anca Yılbaşı civarında getirtebiliyorlar oyunu. Diğer distrübitörler oyunlarını neredeyse dünya ile aynı anda çıkarırken onlar hiç bir efor sarfetmiyorlar.

Ayrıca kişisel olarak Esen elektroniği sevmiyorum. Vivendi Universal distrübitörü olduktan sonra çok acaip davranışlar sergilemişlerdi (Sanane vs. Sandwaves olayındaki yerleri vs.).

Blizzard oyunlarınıda Esen elektronik getiriyor. Bir ara Warcraft 3 için "Türkiye'de Battle Net sunucuları açacağız." diyorlardı. Artık siz düşünün... Bu firma WoW'u getirecek. Artık ne zaman gelir bilemiyorum. WOW EU versiyonu şubat gibi gelecekse Nisan'da anca gelir tahminen.

Bence siz yurt dışındaki online sitelerden pre-order falan edin.

PS: Burda yazdıklarım tamamen benim görüşümdür. Avaturk'ün düşüncelerini yansıtmamaktadır.[signature][hline]LathspeLL
Taurelilomea-tumbalemorna Tumbaletaurea Lomeanor
Sosyal ağlarda paylaş

avaturk un süper becerikli access sahibi insanları saolsun uo serverında silinen account avaturk den de siliniyor lol, neyse ki alışveriş bişey yapmamıştım da patlamadı.

neyse sonuçta esen sux, ava nın bu konuda yapabileceği bişiy yok ki kendilerinin zaten bu aralar nintendo gibi şeyler varken bunlara çok kafa yoracaklarını sanmam.[signature][hline]"I have seen the future of horror, and his name is Turk Telekom"
- Stephen King
Sosyal ağlarda paylaş

sizde bişey buldunuz kıllısını arıonuz haa

o oyunları getirdiğine dua edin bi oyun getirmedi die hemen kötü bi şirket oluyor

zaten öyledir 10 20 maç iyi oynatırsın hoba süper hoca bilmemne gral 1 maç yenilir ziya doğan istifaa felan böle yani türküz ^^[signature][hline](_::_____::_) <-> MetallordS Membır
Yeni Yaptığım Bi Wallpaper
Sosyal ağlarda paylaş

Diger bir can alici nokta ise avaturkun 57 milyona sattigi oyunlari (freelancer ve asheron's call 2)migrostan 20 ser milyona almis olmam. Eger avaturk un bundan haberi varsa (ki bu ürünler migrosta avaturk stickeriyla satiliyorlar) ve buna ragmen bu ürünleri web sitesinden uc kati fiyatla oyunculara satmaya çalisiyorsa ben bu iste biraz art niyet ararim. Ha bu haberleri disinda olan birseyde olabilir ki buda en az diger durum kadar abes, zira migros bunlari 20 milyondan satip kar edebiliyorsa ayni seyi avaturktende beklerim.[signature][hline]The future isn't sacred, but its speaker is.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LathspeLL, 29 Kasım 2004 07:59 tarihinde demiş ki:
Bir Avaturk admini olarak kendimce cevap vereyim.
Blizzard'ın "sözde" Türkiye Distrübitörü Esen Elektroniktir. Ve bu firma bu tür olaylara nedense hiç önem vermemekte. Mesela Half-Life 2 distrübitörlüğüde Esen'de (Vivendi Universal). HL2 gibi bir oyun çıkıyor ve anca Yılbaşı civarında getirtebiliyorlar oyunu. Diğer distrübitörler oyunlarını neredeyse dünya ile aynı anda çıkarırken onlar hiç bir efor sarfetmiyorlar.

Ayrıca kişisel olarak Esen elektroniği sevmiyorum. Vivendi Universal distrübitörü olduktan sonra çok acaip davranışlar sergilemişlerdi (Sanane vs. Sandwaves olayındaki yerleri vs.).

Blizzard oyunlarınıda Esen elektronik getiriyor. Bir ara Warcraft 3 için "Türkiye'de Battle Net sunucuları açacağız." diyorlardı. Artık siz düşünün... Bu firma WoW'u getirecek. Artık ne zaman gelir bilemiyorum. WOW EU versiyonu şubat gibi gelecekse Nisan'da anca gelir tahminen.

Bence siz yurt dışındaki online sitelerden pre-order falan edin.

PS: Burda yazdıklarım tamamen benim görüşümdür. Avaturk'ün düşüncelerini yansıtmamaktadır.

eyvallah esenide sevmem ama avaturkude sevmiyorum yani bf 1942 : vietnam olayi aklima geldi siparis veridk parasini verdik adamlar hicbir uyari koymadan onsiparise almislar bizi birde ticaretten anlamayan insanlar vardi geldi gelecek 5 dakika daha gibi laflarla haftaya bekliyoruz onumuzdeki gunlerde gelcek diyip biz 2 istediikten 2 hafta sonra bu bir onsiparistir yazisi koydu ustune 2 hafta daha bekletti sonra ne oldu bilmiyorum ben parami geri istemistim avatuk gercekten ilgilenmiyor kullanicilarla esen kadar avaturkte kotu bir sirket[signature][hline]duty ... honor ... courage... *cough* semper fiiiii....
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...