Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

autopilot ban

sadman

Öne çıkan mesajlar

2 tane özene bözene döşenilmiş wota karşılık 1 hafta sonra gelen 2 satırlık mail...

RIP:(

Ulen ilk defa bir oyunda bot kullandım, baktım herkes kullanıyo, program da zibil gibi heryerde dolanıyo kimse de sesini çıkarmıyor, keriz miyim lan ben dedim ve kullandım. Sonuç olarak da banlandım. Keşke keriz olaymışım.
Koyuyormuş cidden.

De bişeyi merak ediyorum şimdi bu client modification ile botting olayının farkı nedir tam olarak? Biri gets perma ban on first strike diğeri 30day ban alurielin verdiği linkte de belirtildiği gibi. Kullandığım program bilmemne bilmemne architecture'unu bozuyomuş, client modification dediler kaydırdılar ayağını.

Mesela bu trade ve mining botlar falan hangi kategoriye giriyor?

edit
Sosyal ağlarda paylaş

Yok kullanmam artık bu saatten sonra da senin dediğinden çok bi farkı yok benim kullandığımın. Tek farkı önce manuel gidip yolu göstermene gerek olmadan set dest verdiğin her yere kendi başına gidiyodu, rastgele seçilmiş biyer olsa dahi.

Son postumu gönderdikten sonra biraz bakındım diğer programların çalışma mantığına, hep senin anlattığın gibi önce manuel olarak yolu göstermek veya yapılacak eylemleri tanıtmak gerekiyor her bota. Benimki gibi kendi başına hareket edebilen zeki şeyler pek yok. Uçurmalarının nedeni de bu sanırım.

Bide bu şekilde isim vererek paylaşımda bulunmak illegale giriyor sanırım yönetim el atmadan aramızda halledelim.

İyi dileklerini yollayan arkadaşlara da sözüm var; tamam çok vurmayın :) Eşşek kadar gemiyle hauling yapıyodum, sürekli biyerlerden yüklü mal alıp diğer tarafta satıyodum yada üretime sokuyodum. Sırf 5 dkda bir tek tuş spamlamak için 2-3 saat pc başında beklemek veya yüklü gemiyi otopilota bırakıp keklik gibi avlanmak istemedim yani ne olmuş.

Ha oyunun mekaniğidir şusudur busudur, benim savunmamım legit bi yanı yok şu noktada. Bot kullandık sonuçta. Herif direk çat çat çiğnediğim kuralları vurdu yüzüme. Ha belki programı seçerken yanlış yaptım, 1 aylık ban ile de yırtabilirdim yukarda biyerde verdiğim resimdeki adam gibi.
Tek üzüldüğüm nokta burası yani. Aynı işe yarayan 2 programdan birini perma banlarken diğerini 1 ay ban alması... Ne kadar açıklamaya çalıştıysam olumlu bi sonuç elde edemedim

Neyse ya çiçek devrimi oluyor abi asıl pvp pve sokaklarda 10 numara sandbox hemde:D

Gündem konusuna bile bukadar uzun yazı yazmamışken buraya wot döşemem yanlış anlaşılmasın :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...