Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tree of Life 13- 18 haziran İzmir

Noyzura

Öne çıkan mesajlar

cempostaci said:

bu festivale giden erkeklerin %79 çoğunluğu karı kız kaldıralım diyerek gidiyor
70 TL'ye hem ot hem karı var yürüyün diyerek yola çıkıyorlar :)

hani bu zamana kadar postlarını pek takmıyordum öyle alakam olmayan biriydin ama şu yazdığının uzaktan yakından alakası yok ya.

Hani ben bile ultimate womanizer olarak bu festivallerde dansetmeme ve HD görsellerde kakara kikirime bakıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

cempostaci said:

bu festivale giden erkeklerin %79 çoğunluğu karı kız kaldıralım diyerek gidiyor
70 TL'ye hem ot hem karı var yürüyün diyerek yola çıkıyorlar :)

hani bu zamana kadar postlarını pek takmıyordum öyle alakam olmayan biriydin ama şu yazdığının uzaktan yakından alakası yok ya.

Hani ben bile ultimate womanizer olarak bu festivallerde dansetmeme ve HD görsellerde kakara kikirime bakıyorum.

%79 demisim zaten
sen oraya gidip takilip dans ederim, aslan sutuyle beslenirim kafasiyla gidiyor olabilirsin ama
psy ile alakasi olmayan
infected mushroom disinda pek bi bilgisi olmayan (onuda festivalden once facebookta sarkilarini paylasarak ilgisi oldugunu gostermeye calisan) insanlar dedigim mantikla gidiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

cempostaci said:

noyzura
senin camiani kotulemiyorum sen yanlis anliyosun beni iki posttada
senin camian eglenmeye dumanlanmaya gidiyor
ama baska bir grup ise kari kiz icin gidiyor
bunu diyorum :)

Tamam cemp biliyorum kötülemiyorsun ama verdiğin yüzde oranı çok yüksek ve ısrarla pazarlığa gelmiyorsun.

Boşver yüzdeyi de sende gel hobbitler gibi iki pipeweed içelim doğada. Kafamız güzelken tabletten paticiğe girip postlar okurken gülmekten yuvarlanalım yerlerde.
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

ı ıh yine hatalı. psy camianın %79'unu biliyorum ya da onlar beni biliyor. Hani desen %79'u kafa kovalamaya gidiyor ok dicem sana =)

cem doğru diyor abi. son yıllarda giderek artan bir "karı vardır" kitlesi var böyle elektronik ortamalara giden. tiesto ile başladılar, giderek yayılıyorlar. çünkü ortamı domine edince hedef kalmıyor, o hedefler nereye kayıyorsa oraya koşturuyorlar fln

edit; yüzdesini bilmem o kadar fiks rakamlar söyleyemem yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

Noyzura said:

ı ıh yine hatalı. psy camianın %79'unu biliyorum ya da onlar beni biliyor. Hani desen %79'u kafa kovalamaya gidiyor ok dicem sana =)

cem doğru diyor abi. son yıllarda giderek artan bir "karı vardır" kitlesi var böyle elektronik ortamalara giden. tiesto ile başladılar, giderek yayılıyorlar. çünkü ortamı domine edince hedef kalmıyor, o hedefler nereye kayıyorsa oraya koşturuyorlar fln

edit; yüzdesini bilmem o kadar fiks rakamlar söyleyemem yani.

o tipler psy ortamlara gelince ex yutarcasına lsd alınca kafayı yiyorlar zaten ne yavşacak halleri kalıyor . Kendilerini falan sorgulamaya başlıyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

o tipler psy ortamlara gelince ex yutarcasına lsd alınca kafayı yiyorlar zaten ne yavşacak halleri kalıyor . Kendilerini falan sorgulamaya başlıyorlar.

bir video çekersin artık biz gelemeyeceğiz, videodan bakalım nasıl durumlar diye

çalan grupları fln çeksen ya 1 saatlik fln bir youtube compilation fln. dinler izleriz hem
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...