Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bizi böyle taniyorlar.

Ayfon

Öne çıkan mesajlar

@Oski
1 sene almanyada yasamis belki 3 almanla muhabbet etmemissin. Istersen 10 sene yasa insanlarin gercek fikirlerini ilk agizdan duyamayabilirsin. Avrupa'da en sevilmeyen toplum türklerdir. Bunun baslica sebepleri de youtube'da aratinca 2000 bu ve benzeri video da olabilir. Örneginin cok olmasi bu tür olaylari normal mi kilar?
Sosyal ağlarda paylaş

Gecen gün bi restauranta gittim. yanimda afganli bayan patronum ve 2 is arkadasim daha var. Patronun eski erkek arkadasi türkmüs bunu aldatmis ayrilmislar bla bla türk erkeklerine karsi bi tutum icerisinde haliyle neyse. Güvenlikten elemani taniyodu selam verdi bu bize, biraz yanimizda durdu filan. Konu birden türklere geldi adam demez mi ben Türklerle muhatab olmuyorum mesafeyi koruyorum diye. Ulan kendin Türksün (kürt oluyo arkadas) Bu nasil bir zihniyet. Ayni bokun laciverti kalkmis dedigi lafa bak haha. Hic bozuntuya vermedim duymamazliktan geldim.
Sosyal ağlarda paylaş

Flameoffear said:

Ya hiç mi velet kavgası görmediniz. Çocukken kavga etmediniz.

çocukken kimseye sorun çıkarmama rağmen tipim farklı diye çok dalaştılar bana ama hep bir şekilde ciddi yaralar almadan kurtuldum.

ama bir gün kalabalık bir grup "artizmizin?" diye linç edercesine dalmışlardı o olaydan sonra asla eskisi gibi olamadım. içimdeki agro barı aktif oldu ve şiddete karşı bir merakım oluştu. Ama güçlüyüm diye asla onlar gibi başkalarına durduk yere sataşan biri olmadım . olamam..
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

Flameoffear said:

çocukken kimseye sorun çıkarmama rağmen tipim farklı diye çok dalaştılar bana ama hep bir şekilde ciddi yaralar almadan kurtuldum.

ama bir gün kalabalık bir grup "artizmizin?" diye linç edercesine dalmışlardı o olaydan sonra asla eskisi gibi olamadım. içimdeki agro barı aktif oldu ve şiddete karşı bir merakım oluştu. Ama güçlüyüm diye asla onlar gibi başkalarına durduk yere sataşan biri olmadım . olamam..

bu öm olucakti ama neyse.
Sosyal ağlarda paylaş

Flameoffear said:

O yaştaki bebeden mantıklı hareket beklemek az saçma olmuyor mu?

Belli ki sıpa dovüş sporlarıyla ilgileniyor, hazır yer gelmiş şov yapayım diyor. Çocuk kavgasıyla gaza gelip "tüm dünya bize barbar diyor" demek baya bi saçma yani. Şuna benzer horozlanmaların olmadığı yer mi var dünyada.

Olmuyor? Doğru düzgün eğitirsen dövüş sporlarına ilgi duysa bile gidipte böyle aptalca bi şekilde göstermesine gerek yok yapabildiklerini.
Sosyal ağlarda paylaş

Flameoffear said:

O yaştaki bebeden mantıklı hareket beklemek az saçma olmuyor mu?

Belli ki sıpa dovüş sporlarıyla ilgileniyor, hazır yer gelmiş şov yapayım diyor. Çocuk kavgasıyla gaza gelip "tüm dünya bize barbar diyor" demek baya bi saçma yani. Şuna benzer horozlanmaların olmadığı yer mi var dünyada.

Burada gördüğümüz münferit bir olay değil. Avrupa'da yaşayan Türklerin genelinde bir agresiflik var.

Birçok defa Türkiye'ye gelen veya bir şekilde tanıştığım Avrupalılardan Türkiye'deki Türklerin Avrupa'dakilerden çok farklı olduğunu işittim(olumlu anlamda).
Sosyal ağlarda paylaş

Flameoffear said:

Ya kardeşim eğit, çocuk bu, kavga eder, barışır, öğrenir. Benim sözüm çocuk kavgasından buraya gelmesi mevzunun.

Valla çocuk kavgası dediğin şey pek böyle değil benim bildiğim kadarıyla burda bi tanesi hiç bir şey yapmıyor öbürü aptalca gülüp vurmaya devam ediyor öbür veletler de seyrediyor FALCON KICK YAP HUHEUEHUE diyorlar. Direk çocuğun üzerine saldırıda bulunuyor bu mu "kavga".
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

Flameoffear said:

aynısı. okul çıkışında ortaokulda başkalarıyla kavga etmeye gelenler varmış falan. ortaokulda saçım uzundu benim özel okuldu vs. tokası var lan diyip daldılar alakam yok böyle.

şu anda o zamana göre kik bokstu bilmemneydi kolay kolay dayak yiyen bir adam değilim. sokak hayvanlarına davranışları yüzünden az insanı rezil etmedim kaç kere karakolluk oldum 2 kere disiplinlik oldum falan. ama kimseye saldırmıyorum gidip BÖHEAÖEAH diye.

ama o videodaki çocuk sataşan adam olacak. sağa sola saldıran tiplerden olacak yani duruşundan belli rahatsız. çocuk kavgasıyla aralarına alıp sakin sakin konuşan bir çocuğun dövülmesi arasında baya fark var lakin çocuğada birşey olmuyor farkındaysanız vursa vurur. ne konuşuyolar orda almanca çevirsin biri
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...